ARROW International CR, a.s. je členem skupiny Teleflex. Jsme nadnárodní dodavatel lékařských technologií, které lidem pomáhají ke zdravějšímu a spokojenějšímu životu. Soustředíme se na inovace motivované konkrétním účelem – neustále zjišťujeme, které klinické potřeby dosud nebyly naplněny, abychom mohli přinášet prospěch pacientům a poskytovatelům zdravotní péče.

Účetní

Pracovní náplň:

•Evidence pokladní knihy a účtování pokladny
•Kontrola cestovních příkazů, měsíčních výdajů a jejich účtování
•Evidence, vystavování a účtování vydaných faktur
•Zpracování výstupů v systému, evidence a kontrola zůstatků na příslušných účtech, odsouhlasování zůstatků vždy při měsíční účetní uzávěrce, dokladová inventura při roční účetní závěrce.
•Sběr, evidence a zajištění konfirmace účetních dokladů, které se zpracovávají v centrále účetní jednotky
•Příprava podkladů pro audit a účetní závěrku

Požadujeme:

•SŠ vzdělání obchodního/ekonomického směru
•Zkušenosti s vedením pokladny/fakturací/účetnictvím
•Znalost MS Office, účetních systémů
•Pečlivost a zodpovědnost při práci s daty
•Komunikativní znalost anglického jazyka

Nabízíme:

•Zajímavá perspektivní práce v mezinárodní společnosti
•Možnost odborného růstu a profesního rozvoje
•Dobré mzdové ohodnocení
•Zaměstnanecké benefity
•Příjemné pracovní prostředí
•Nástup dle dohody

Společnost
ARROW International CR, a.s.
Adresa
Jamská 2359/47, Žďár nad Sázavou – Žďár nad Sázavou 1
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ARROW International CR, a.s., Darina Hemzová
566 510 410