Na trhu pravidelné osobní autobusové dopravy v ČR zaujímá Arriva vedoucí postavení. Ročně přepraví 120 milionů cestujících. Arriva je také provozovatelem osobní železniční dopravy. Arriva v ČR je součásti skupiny Arriva, jedné z největších dopravních společností v Evropě, která zaměstnává 56 000 lidí a ročně přepraví více než 2,2 miliardy cestujících ve 14 evropských zemích.

Staňte se DÍLENSKÝM MISTREM/MISTROVOU v železniční dopravě!

Pro naši provozovnu v Praze Malešicích hledáme v současné chvíli nového kolegu/kolegyni na pozici:

DÍLENSKÝ MISTR/MISTROVÁ v železniční dopravě!

Náplň Vaší práce bude:

  • vedení pracovního týmu dílny a koordinace jednotlivých činností
  • organizace práce opravných a údržbových prací na vozidlech vlakových souprav
  • komunikace s vedoucím zaměstnancem celého úseku oprav a údržby
  • stanovení diagnózy poruch prozkoumáním závad s používáním diagnostických měřicích přístrojů
  • údržba, seřizování, opravy elektrického a elektronického příslušenství
  • nastavovací a seřizovací práce na mechanických a hydraulických dílech vozidel
  • posuzování stupně opotřebení poškozených součástí
  • dohled nad dodržením termínů a požadovanou kvalitou opravných a údržbových prací
  • zajišťování odběru náhradních dílů a provozních kapalin ze skladu
  • průběžná evidence spotřeby materiálu a další činnosti.

Váš profil:

  • odborná způsobilost – vyučení v oboru opravárenství dopravních prostředků nebo středoškolské vzdělání se strojírenským zaměřením
  • praxe v oboru nejméně 2 roky
  • zkušenost s vedením kolektivu
  • znalost práce na PC
  • dobrý zdravotní stav
  • samostatný přístup k práci a spolehlivost.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • hlavní pracovní poměr u stabilního zaměstnavatele, který se na českém trhu nachází již mnoho let
  • hodinová mzda ve výši Kč 220/hod
  • pracovní doba 40 hod/týden, vč. víkendů a státních svátků
  • možnost ubytování
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek zaměstnavatele na stravu ve formě stravenkového paušálu
  • příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění až do výše Kč 1000 (odstupňováno podle odpracovaných let)
    měsíční příspěvek na volnočasové aktivity (cestování, zdraví, sport aj.)
  • jízdní výhody pro zaměstnance i jejich rodinné příslušníky (vlaky, autobusy)
  • zvýhodněné volání a tankování pohonných hmot
  • zázemí a stabilitu silné nadnárodní skupiny
  • možnost profesního rozvoje v rámci společnosti.

Termín nástupu:

  • možný od ihned nebo po dohodě

Těšíme se na nového kolegu/kolegyni. Staňte se součásti SKUPINY ARRIVA!

O oddělení

Naše dílna.

Společnost
ARRIVA
Adresa
Teplárenská 611/1, Praha – Malešice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Kafetérie
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Strojírenství, Výroba a průmysl, Mistr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.