Jsme stabilní a spolehlivá česká IT firma s kompletním portfoliem služeb. Už 29 let rosteme a posouváme se vpřed, a to především díky našim zaměstnancům. Přidejte se k našemu týmu jako nový Account Manager IT / Obchodník IT.

Hlavní náplň práce:

Doplníte desetičlenný tým obchodníků v našem obchodním oddělení jako samostatný Account Manager IT / Obchodník IT se zaměřením na správu zákazníků. Příprava nabídek, výjezdy na klientská jednání a spolupráce s techniky a administrátory bude vaším denním chlebem. Také vám rádi pomůžeme s rozvojem v IT oblastech, které vás zajímají, ať už to bude bezpečnost nebo třeba M365.

Co bude vaše agenda:

  • aktivní prodej IT produktů a služeb od cloudových řešení až po služby správy IT
  • obchodní a marketingová spolupráce s dodavateli a partnery, a technickým týmem
  • vyhledávání a akvizice zákazníků včetně osobních schůzek
  • příprava obchodních nabídek a obchodní dokumentace, práce s interním CRM systémem
  • péče o klienty a tvorba dobrých vztahů se zákazníky a partnery
  • pravidelné vyhodnocování obchodních cílů a aktivit s nadřízeným
  • aktivní spolupráce s ostatními kolegy

Co očekáváme od vás:

  • řádně ukončené SŠ vzdělání s maturitou, nebo VŠ vzdělání
  • minimálně 2 roky praxe na obchodní pozici
  • přehled v oblasti IT
  • zájem o aktuální dění v IT oboru a chuť se dále rozvíjet
  • nadšení pro práci s lidmi
  • znalost práce s MS Office
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič s ochotou cestovat

A co nabízíme my vám:

  • základní měsíční mzdu 35.000-55.000 Kč dle praxe, osobní ohodnocení, roční odměny 30.000-120.000 Kč
  • zázemí stabilní české společnosti
  • zaškolení na pozici, možnost certifikace a odborných školení
  • přátelskou a pohodovou atmosféru v hezkém prostředí na Praze 10
  • fajn kafe, stolní fotbálek na pracovišti a bezva teambuildingy

Společnost
ARION spol. s r.o.
Adresa
Kubánské náměstí 1391/11, Praha – Vršovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Prodej a obchod, Služby, Account Manager, Analytik prodeje, Obchodní zástupce, Project Manager, Key Account Manager, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel