Arcelor Mittal Ostrava a.s.

BRIGÁDA V ARCELORMITTAL - HLEDÁME JEŠTĚ 30 LIDÍ

Do společnosti ArcelorMittal stále hledáme pomocníky na léto. Chceš si přivydělat a nemáš ještě nic na léto?

Tak se přihlas co nejdříve.

Náplň práce

  • různorodá manuální nebo administrativní práce na vybraných závodech ArcelorMittal Ostrava
  • např. výpomoc na administrativních odděleních ve formě práce s dokumenty apod.
  • ve výrobě od lehčích až po těžší manuální práce
  • kontrola a čištění dopravníkových pásů,
  • třídění materiálu
  • údržba strojů
  • vazačské práce

Požadujeme

  • Plnoletost
  • minimálně základní vzdělání
  • časová flexibilitu – práce v letních měsících na směny
  • dobrý zdravotní stav (jde o fyzicky náročnější práci)

Nabízíme:

  • Výdělek od 105,-Kč/hodinu + příplatky za směny
  • příspěvek na stravování
  • možnost spolupráce na dohodu o provedení práce případně dohodu o pracovní činnosti
  • možnost získání profesních průkazů
  • a další benefity

Společnost
ArcelorMittal
Adresa
Vratimovská 689/117, Ostrava – Kunčice
Plat
Plat: 105 – 115 Kč / hodina
Zařazeno: Administrativa, Výroba a průmysl, Operátor výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti, dohoda o provedení práce
Datum práce
Datum práce: 3.6.2019 – 30.9.2019
Zadavatel: Zaměstnavatel

ArcelorMittal, Martin Antal