Hasič

Máte způsobilost pro profesi hasič? Máte zájem pracovat v nadnárodní společnosti? Pak je tato nabídka určena právě Vám.

Náplň práce:

  • provádí rizikové hasební, vyprošťovací, evakuační práce a záchranu osob za použití speciální hasební, vyprošťovací a oživovací techniky,
  • v rámci výcviku a zásahové činnosti používá speciální technické prostředky,
  • provádí práce ve výškách a nad volnou hloubkou,
  • účastní se pravidelné odborné a fyzické přípravy,
  • v rámci pracovního zařazení dodržuje požadavky stanovené v interní dokumentaci.

Požadavky:

  • úplné středoškolské vzdělání (maturita),
  • délka praxe min. 1 rok výhodou,
  • odborná způsobilost pro profesi hasič, dle §72, zák. č. 133/1985 o požární ochraně:
    - potvrzení/osvědčení o absolvování NOV musí být platné (platnost po dobu pěti let od jeho vydání),
  • zdravotní způsobilost dle podmínek stanovených nařízením vlády č. 352/2003,
  • fyzická způsobilost dle podmínek stanovených PP 63 2014/01 – ověřování fyzické způsobilosti
  • zaměstnanců HZS ArcelorMittal Ostrava,
  • znalost zákonů a předpisů ve vztahu k požární ochraně,
  • znalost parametrů požární techniky,
  • znalost práce s PC podmínkou,
  • časová flexibilita.

Nabízíme:

  • možnost odstartovat pracovní kariéru ve velké nadnárodní společnosti,
  • pracovní poměr formou dohody o provedení práce (poté dohody o pracovní činnosti),
  • praktické seznámení s procesy hutní společnosti,
  • osobní a profesní rozvoj.

Společnost
ArcelorMittal
Adresa
Vratimovská 689/117, Ostrava – Kunčice
Zařazeno: Ostraha a bezpečnost
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti, dohoda o provedení práce
Datum práce
Datum práce: 1.11.2017 – 31.10.2018
Zadavatel: Zaměstnavatel

ArcelorMittal, Jana Hromková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.