Arboeko s.r.o. je přední školkařská a velkoobchodní společnost v regionu střední Evropy. Společnost se zabývá pěstováním a dodáváním okrasných a ovocných dřevin v širokém sortimentu. Mezi zákazníky Arboeka patří zahradnické realizační firmy, zahradnická centra, hobby markety, technické služby, města a obce, stavební a developerské společnosti. Bližší info na www.arboeko.com

Řidič VZV - pracovník expedice

Pracovní náplň

  • práce s vysokozdvižným vozíkem a jinou mechanizací
  • komunikace se zákazníky
  • přejímání, ukládání, kontrola, přemisťování a skladování zboží (Stromy, keře)
  • práce s břemeny

Co vám můžeme nabídnout

  • zajímavé finanční ohodnocení a obědy zdarma
  • zajímavou a pestrou práci v jednosměnném provozu a mladém kolektivu
  • po zapracování při smlouvě na dobu neurčitou nabízíme příjemné benefity (balíčky pro zaměstnance, firemní akce, týden dovolené navíc, jazykové kurzy na pracovišti, cafeterie, penzijní připojištění)

Požadujeme

  • min. SOU vzdělání
  • Zkušenosti s řízením VZV výhodou
  • Fyzická zdatnost
  • Dobré komunikační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost, bezúhonnost, spolehlivost, flexibilita

Výhodou bude, pokud

  • jste aktivní a máte rád práci venku
  • rád se učíte novým věcem
  • vlastníte řidičský průkaz pro VZV (Pokud nemáte - zajistíme)

Nástup září/říjen.

Neváhejte a zašlete svůj životopis. Těšíme se na Vaše reakce.

Společnost
ARBOEKO s.r.o.
Adresa
Prostějovská 550, Smržice
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Řemeslné a manuální práce, Zemědělství, lesnictví a ekologie
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

ARBOEKO s.r.o., Michaela Králová
724 569 386
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.