INBRAIT je dceřiná společnost ARBES Technologies, a.s. INBRAIT je nezávislý poskytovatel IT lidských zdrojů pro české i zahraniční společnosti. Spolupracujeme se společnostmi s různým zaměřením. S našimi IT odborníky udržujeme dlouhodobé partnerství a tím si s nimi budujeme úzký pracovní vztah, který vede k vysoce kvalitní spolupráci. Klademe velký důraz na kvalitu odvedené práce i vztahů i na straně klienta.

ACCOUNT MANAGER

Náplň práce:

*identifikace nových obchodních příležitostí
*aktivní získávání nových zákazníků napříč segmenty
*rozvoj zákaznického segmentu pro bodyshop
*příprava a řízení nabídek, vedení obchodních případů
*realizace obchodního plánu a strategie divize
*analýza trhu, monitoring konkurence a trendů

Požadujeme:

*min. 2 roky obchodní praxe v oblasti IT
*zkušenosti s prodejem IT a HR služeb
*prokazatelné úspěchy při řešení obchodních případů
*dobrá orientace na trhu práce IT a přiměřené technické znalosti
*výborné komunikační a prezentační schopnosti
*proaktivní klientský přístup, reprezentativní vystupování
*samostatné rozhodování, orientace na výsledek, kreativita
*ochota cestovat

Vítáme:

*znalost pracovního trhu v oblasti IT

Nabízíme:

*zázemí skupiny ARBES, profesionální společnosti s dlouholetou tradicí na trhu IT
*příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
*atraktivní finanční ohodnocení závislé na výkonu
*místo výkonu práce: Praha

Společnost
ARBES Technologies, a.s.
Adresa
Plzeňská 345/5, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Provize z prodeje, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

ARBES Technologies, a.s., Barbora Korvasová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.