Jsme silná, ryze česká poradenská skupina s mezinárodním přesahem v rámci členství v poradenské síti PKF International. Tuto síť tvoří více než 400 kanceláří poskytujících komplexní poradenské služby ve 150 zemích.
Na českém trhu působíme od roku 2001.
Poskytujeme komplexní služby v oblasti transakčního poradenství, oceňování, auditu, daní, účetnictví a mzdové agendy, HR outsourcingu a správy rodinného majetku.
Zaměstnáváme více než 90 odborníků všech ekonomických oborů.
Za své dosavadní působení v oboru jsme oceněni Symbolem úspěšných, tzn. patříme mezi 100 nejobdivovanějších firem v České republice za profesionální kvalitu služeb. Také jsme získali ocenění v kategorii Management Excellence Award za dosahování stabilních hospodářských výsledků a zároveň plnění nejvyšších kritérií v oblasti systémového přístupu k řízení a organizaci firmy.
Aktivně přednášíme na předních ekonomických vysokých školách – VŠE, VŠFS, vedeme odborné semináře – 1. Vox.

Do svého týmu v APOGEO Audit hledáme kolegu nebo kolegyni na juniorskou pozici či na pozici samostatného konzultanta. Kandidát by měl disponovat znalostí účetnictví, základní orientací v daňových zákonech a obchodním právu.

Očekáváme analytické a komunikační schopnosti, pečlivost, organizační schopnosti, výbornou znalost práce na PC (Word, Excel) a znalost AJ na středně pokročilé úrovni (B2).

Junior Audit Consultant/Consultant

NÁPLŇ PRÁCE

  • spolupráce na provádění statutárních auditů,
  • zpracování dílčích částí auditorského spisu,
  • spolupráce na specifických auditorských zakázkách,

POŽADUJEME

  • SŠ vzdělání ekonomického směru,
  • zkušenosti v oblasti účetnictví a auditu výhodnou, nikoliv podmínkou,
  • znalost účetnictví, základní orientace v daňových zákonech a v obchodním právu,
  • uživatelská znalost MS Office (Excel, Word, PowerPoint),
  • analytické myšlení, klientský přístup,

NABÍZÍME

  • Práci na plný úvazek, flexibilní pracovní dobu, možnost občasné práce z domova,
  • možnost seberealizace, odborného a profesního růstu,
  • přátelskou atmosféru, mladý kolektiv,
  • kanceláře v moderní části Karlína kousek od metra Florenc nebo Křižíkova,
  • Multisport,
  • výuka jazyka v rámci pracovní doby,
  • firemní programy (podpora pro certifikace, zkoušky, studium, kurzy, prezentační dovednosti…),
  • teambuildingové aktivity,
  • nástup ihned nebo dohodou.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte zaslat svůj životopis.

Těšíme se na Vás

O pobočce

APOGEO

V APOGEU se neskrýváme za vzletné fráze – jsme diskrétním, precizním partnerem, který chápe svou úlohu – špičkovou podporu pro klíčová rozhodnutí našich klientů. A to by nebylo možné bez našich zaměstnanců, kteří svými odbornými kvalitami a osobním přístupem tvoří náš tým.

Společnost
APOGEO GROUP
Adresa
Rohanské nábřeží 671/15, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Administrativní pracovník, Auditor, Konzultant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.