APOGEO Esteem, jež je součástí poradenské skupiny APOGEO Group, je zavedeným a známým Znaleckým ústavem, který zpracovává široké spektrum znaleckých posudků pro právnické a fyzické osoby, ale také pro orgány státní správy a samosprávy.

Jsme důvěryhodným a stabilním partnerem pro místní i mezinárodní klienty z mnoha oblastí podnikání, kterým nabízíme včasná, profesionální a neotřelá řešení.

Do našeho rozrůstajícího týmu hledáme nové kolegy/ně na pozici

Valuation Consultant

Pracovní náplň

- Samostatné zpracování znaleckého posudku
- Koordinace práce analytiků
- Komunikace s klienty a účast na obchodních jednáních
- Participace na business developmentu především interně

Požadujeme

- Min. 1 rok praxe ve znaleckém ústavu
- Hlavní či vedlejší specializace Oceňování podniku a jeho majetku při Vysoké škole ekonomické v Praze výhodou
- Znalost oceňování nemovitého a movitého majetku výhodou
- Dobré analytické, komunikační a organizační schopnosti
- Všeobecný ekonomický přehled
- Zodpovědnost, důslednost, pečlivost
- Aktivní přístup k řešení problémů
- Orientace na klienta, týmový hráč, reprezentativní vystupování
- Znalost AJ na komunikativní úrovni

Nabízíme

- Zaměstnání v silné a stabilní společnosti
- Zázemí prosperující skupiny
- Možnost seberealizace, odborného a profesního růstu
- Zajímavou práci a prestižní projekty
- Dlouhodobou perspektivu
- Školení a vzdělávání v oboru
- Dobré finanční ohodnocení
- Zaměstnanecké benefity
- Motivační programy

Společnost
APOGEO GROUP
Adresa
Rohanské nábřeží 670/19, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Finanční analytik, Odhadce, Rozpočtář/kalkulant, Konzultant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel