Jsme silná, stabilní poradenská skupina APOGEO s mezinárodním přesahem a fungováním na českém trhu od roku 2001. Poskytujeme komplexní služby v oblasti v oblasti auditu, daní, transakčního poradenství, oceňování a zpracování účetní a mzdové agendy. Zaměstnáváme více než 90 odborníků, jsme členem mezinárodní poradenské sítě PKF.

V současné době hledáme týmového kolegu nebo kolegyni, který/á má zkušenosti s programem VEMA A který bude zajišťovat komplexní zpracování mzdové agendy. Očekáváme SŠ vzdělání ekonomického směru ukončené maturitou, praxi na pozici mzdové účetní, znalost mzdových předpisů a personální agendy a dobrou orientaci v zákoníku práce.

Externí mzdová účetní se znalostí VEMA

Náplň práce

  • Práce se systémem VEMA,
  • komplexní zpracovávání mzdové agendy,
  • komunikace s úřady sociálního zabezpečení, finančním úřadem a zdravotními pojišťovnami,
  • základní poradenství klientům v oblasti pracovního práva a mezd,
  • metodická činnost, reporting.

Požadavky

  • Praxe se systémem VEMA,
  • min. SŠ vzdělání ekonomického směru,
  • praxe na pozici mzdové účetní,
  • znalost mzdových předpisů a personální agendy,
  • dobrá orientace v zákoníku práce,
  • komunikativní znalost AJ,
  • svědomitost, pečlivost a důslednost,
  • samostatnost a koncepčnost,
  • externí spolupráce.

Nabízíme:

  • Zaměstnání v silné a stabilní společnosti,
  • odpovídající finanční ohodnocení,
  • práce na částečný úvazek,
  • možnost externí spolupráce,
  • možnost seberealizace, odborného a profesního růstu,
  • dlouhodobou perspektivu,
  • školení a vzdělávání v oboru,
  • zaměstnanecké benefity, motivační programy
  • teambuildingové aktivity,
  • nástup dohodou.

Pokud Vás naše nabídka zaujala a chcete se stát součástí skupiny APOGEO, dejte nám o sobě vědět.

Společnost
APOGEO GROUP
Adresa
Rohanské nábřeží 671/15, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Mzdová účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel