APOGEO s.r.o. je součástí poradenské skupiny APOGEO Group.

APOGEO Group je česká poradenská skupina poskytující komplexní služby v oblasti auditu, daní, transakčního poradenství, oceňování a zpracování účetní a mzdové agendy.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti v oblasti auditu, daní, transakčního poradenství, oceňování a zpracování účetní a mzdové agendy. Ve skupině zaměstnáváme více než 80 odborníků, jsme členem mezinárodní poradenské sítě PKF.

Pokud Vás práce s lidmi baví, dejte nám o sobě vědět.

Do našeho rozrůstajícího týmu hledáme nové kolegy/ně na pozici:

JUNIOR ÚČETNÍ

JUNIOR ÚČETNÍ – vhodné pro studenty

V současné době hledáme do týmu Accounting & Payroll, který se zabývá vedením a zpracování účetnictví externím klientům, nové kolegy na pozici: JUNIOR ÚČETNÍ.

Náplň práce:

- zadávání účetních dat do systému
- archivace účetních dokladů
- vyřizování emailové korespondence s klienty, aktivní řešení požadavků
- komunikace s ostatními odděleními společnosti
- příprava podkladů k účtování
- příprava podkladů ke zpracování DPH
- administrativní a evidenční činnosti oddělení

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
- znalost MS Office (Word, Excel)
- znalost ekonomických SW výhodou
- velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
- schopnost pracovat zcela samostatně dle zadaných úkolů
- příjemné a profesionální vystupování
- zodpovědnost, pečlivost, klientský přístup
- flexibilita, odolnost vůči stresu, týmový hráč
- ochota učit se novým věcem a postupům

Nabízíme:

- zaměstnání v silné a stabilní společnosti
- zázemí prosperující skupiny
- časová flexibilita pracovní doby
- možnost seberealizace, odborného a profesního růstu
- dlouhodobou perspektivu
- školení a vzdělávání v oboru
- odpovídající finanční ohodnocení
- zaměstnanecké benefity

Rádi bychom Vás informovali, že kontaktovat budeme pouze kandidáty, jejichž profil bude vyhovovat požadavkům hledané pozice nebo pro nás bude jinak zajímavý.

Společnost
APOGEO GROUP
Adresa
Rohanské nábřeží 671/15, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Administrativní pracovník, Asistentka, Fakturantka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.