APOGEO s.r.o. je součástí poradenské skupiny APOGEO Group. APOGEO Group je česká poradenská skupina poskytující komplexní služby v oblasti auditu, daní, transakčního poradenství, oceňování a zpracování účetní a mzdové agendy.

Ve skupině zaměstnáváme více než 90 odborníků, jsme členem mezinárodní poradenské sítě PKF.

Pokud máte praktické zkušenosti s kompletním vedením účetnictví a praxi na obdobné pozici min. 1-3 roky, hledáme právě Vás.

Do našeho rozrůstajícího týmu hledáme nové kolegy/ně na pozici:

Hlavní účetní/ team leader

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxe na obdobné pozici min. 1-3 roky
  • znalost účetní a daňové legislativy
  • uživatelská znalost MS Office (Excel, Word)
  • znalost ekonomických SW výhodou
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • pozitivní přístup k lidem a k řešení problémů
  • schopnost týmové spolupráce
  • komunikační schopnosti na dobré úrovni
  • samostatnost, pečlivost a organizační schopnosti

Náplň práce

  • odpovědnost za zpracování účetnictví pro externí klientelu
  • vedení týmu účetních, komplexní odpovědnost za svěřený tým a jeho odborný rozvoj, metodické vedení týmu
  • odpovědnost za dodržování termínů a kvality výstupů
  • příprava interních reportů
  • aktivní komunikace s klientem

Nabízíme:

  • Odborný i osobní rozvoj a růst, možnost seberealizace na zvolených projektech,
  • práci na plný úvazek,
  • možnost práce z domova,
  • příspěvek na poplatky za zkoušky na certifikovanou účetní,
  • přátelskou atmosféru, mladý kolektiv,
  • kanceláře v moderní části Karlína kousek od metra Florenc nebo Křižíkova,
  • sportovní programy (Multisport, kruhové tréninky, ),
  • firemní programy (podpora pro certifikace, zkoušky, studium, kurzy, prezentační dovednosti, výuka jazyků…),
  • teambuildingové aktivity,
  • nástup ihned nebo dohodou.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, dejte nám o sobě vědět.

Těšíme se na Vás.

Společnost
APOGEO GROUP
Adresa
Rohanské nábřeží 671/15, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní, Účetní metodik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel