AMAX je jedničkou v oblasti telemarketingu již 17 let. Patříme do exkluzivní skupiny českých firem, které získali certifikát AAA nejvyšší hodnocení důvěryhodnosti.

Jsme dynamická a stabilní společnost - přidejte se k nám.

Náplň práce:

  • telefonické plánování časového harmonogramu manažera
  • evidence schůzek
  • práce s PC

Požadujeme:

  • uživatelskou znalost práce na PC
  • dobré komunikační schopnosti

Nabízíme:

  • individuální plánování směn
  • fixní nástupní mzda 105 Kč/hod, navýšení mzdy po zapracování dle předem daných pravidel
  • moderní klimatizované pracoviště s dobrou dopravní dostupností přímo v centru Hodonína
  • benefit ve formě stravenek 130 Kč,- a multisport karty
  • relaxační místnost (pitný režim, káva, masáže, posezení ping pong, šipky, fotbálek- vše možno využít v pracovní době :) )
  • dovolená ve vlastním hotelu na Pálavě a v Bulharsku na Slunečném pobřeží
  • pravidelné kulturní, sportovní a vzdělávací akce

Nástup dle dohody

Místo výkonu práce: centrum Hodonína

V případě Vašeho zájmu nám zašlete Váš životopis a my Vás budeme kontaktovat.

Kontakt:
Personální oddělení
AMAX, s.r.o.
www. amaxsro.cz
www.facebook.com/amaxsro

Za účelem nabízení pracovních příležitostí a provedení výběrového řízení na vyhlášené pracovní pozice bude společnost AMAX, s.r.o., IČO:26312549, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Souhlas uděluji na dobu, než pomine účel zpracování, a lze jej kdykoli písemně odvolat.

Adresa
Národní třída 2311/18, Hodonín
Plat
Plat: 105 – 210 Kč / hodina
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Média, reklama a PR
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Datum práce
Datum práce: 16.9.2020 – 31.12.2020
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.