AMAX je jedničkou v oblasti telemarketingu již 17 let. Patříme do exkluzivní skupiny českých firem, které získali certifikát AAA nejvyšší hodnocení důvěryhodnosti firem.

Jsme dynamická a stabilní společnost - přidej se týmu, u kterého se budeš cítit dobře.

Náplň práce:

· telefonické kontaktování zákazníků

· evidence v interním informačním systému na PC

· tvorba marketingových prezentací firem na internetových portálech

Požadujeme:

· uživatelskou znalost práce na PC

· dobré komunikační schopnosti

· příjemné vystupování

· pečlivost a spolehlivost

· NEpožadujeme znalost cizího jazyka

Nabízíme:

· individuální plánování směn

· fixní nástupní mzda 105 Kč/hod, navýšení mzdy po zapracování dle předem daných pravidel

· udělej si svou práci a běž domů, od nás budeš mít zaplacenou celou naplánovanou směnu

· moderní klimatizované pracoviště s dobrou dopravní dostupností přímo v centru Hodonína

· benefit ve formě stravenek 130 Kč,- a multisport karty

· relaxační místnost (pitný režim, káva, masáže, posezení ping pong, šipky, fotbálek- vše možno využít v pracovní době :) )

· dovolená ve vlastním hotelu na Pálavě a v Bulharsku na Slunečném pobřeží

· pravidelné kulturní, sportovní a vzdělávací akce

Nástup dle dohody

Místo výkonu práce: centrum Hodonína

V případě Vašeho zájmu nám zašlete Váš životopis a my Vás budeme kontaktovat.

Kontakt:
Personální oddělení
AMAX, s.r.o.
www. amaxsro.cz
www.facebook.com/amaxsro

Tel.: 544 529 959/940

Za účelem nabízení pracovních příležitostí a provedení výběrového řízení na vyhlášené pracovní pozice bude společnost AMAX, s.r.o., IČO:26312549, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Souhlas uděluji na dobu, než pomine účel zpracování, a lze jej kdykoli písemně odvolat.

Adresa
Národní třída 3923/18a, Hodonín
Plat
Plat: 105 – 210 Kč / hodina
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Média, reklama a PR
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Datum práce
Datum práce: 27.11.2020 – 31.12.2020
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.