AMAX je jedničkou v oblasti telemarketingu již 16 let. Patříme do exkluzivní skupiny českých firem, které získali certifikát AAA nejvyšší hodnocení důvěryhodnosti.

Náplň práce:
- běžné zajištění chodu recepce,
- telefonická komunikace s uchazeči o zaměstnání a zákazníky,
- komunikace s dodavateli – objednávky kancelářských potřeb a pod,
- vyřizování korespondence a pošty,
- uvádění návštěv a správa zasedacích místností,
- běžná administrativa (kopírování, scanování…)

Požadujeme:
- uživatelská znalost práce na PC,
- příjemné a společenské vystupování,
- spolehlivost a zodpovědnost,
- zkušenost na obdobné pozici vítána

Nabízíme:
-nástupní mzda 90,- Kč/hod
-provozní doba recepce po-pá 8:00-16:30 hod, směny dle dohody
-možnost profesního růstu v rámci společnosti
-benefity – stravenky, multisport karta
-snadná dostupnost z vlakového i autobusového nádraží – poloha v centru Brna
-relaxační místnost včetně pitného režimu a kávy
-dovolená ve firemním hotelu na Pálavě a v Bulharsku na Slunečném pobřeží

Nástup dohodou.

Místo výkonu práce: BRNO, Orlí 17
V případě Vašeho zájmu nám zašlete prosím životopis a my Vás budeme kontaktovat.

KONTAKT:
AMAX s.r.o.
Personální oddělení
tel.: 544 529 940

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat, uvedených v zaslaném CV pro AMAX, s.r.o., IČO 26312549, dává žadatel o zaměstnání souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi. Tento souhlas platí až do jeho odvolání. Současně tím potvrzuje, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Společnost
AMAX, s.r.o.
Adresa
Orlí 469/17, Brno – Brno-město
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 90 – 100 Kč / hodina
Zařazeno: Administrativa, Personalistika a HR, Administrativní pracovník, Recepční
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o provedení práce
Datum práce
Datum práce: 16.9.2019 – 31.12.2020
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.