AMAX je jedničkou v oblasti telemarketingu již 16 let. Přidejte se k nám!

Náplň práce:
- vedení týmu pracovníků, školení a motivace
- zodpovědnost za chod a výsledky oddělení
- pravidelné reporty
- komunikace se zákazníky na určených projektech
- vedení související agendy

Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání
- komunikační a prezentační dovednosti
- příjemný hlas a vystupování
- uživatelská znalost práce na PC
- zkušenost s vedením lidí výhodou

Nabízíme:
- velmi dobré mzdové ohodnocení s fixní složkou mzdy
- pravidelná pracovní doba: PO - PÁ 8.00 - 16.00 hod (7,5h pracovní úvazek)
- standardní pracovní poměr na pracovní smlouvu
- 5 týdnů placeného volna
- benefity – stravenky, sick days, příspěvek na dopravu, multisport karta, penzijní připojištění
- vstupní a průběžná odborná školení (motivace, asertivita a další)
- snadná dostupnost z vlakového i autobusového nádraží – poloha v centru Hodonína
- relaxační místnost (pitný režim, káva, posezení)
- dovolená ve vlastním hotelu na Pálavě a v Bulharsku na Slunečném pobřeží

Datum nástupu: dohodou
Místo výkonu práce: Národní třída 18a, Hodonín

V případě Vašeho zájmu nám, prosím, zašlete svůj životopis, na jehož základě Vás budeme kontaktovat.

Kontaktní osoba:
Personální oddělení
AMAX, s.r.o.
Orlí 17
602 00 Brno
Tel.: 544 529 940, 544 529 959

www.amaxsro.cz
www.facebook.com/amaxsro

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat, uvedených v zaslaném CV pro AMAX, s.r.o., IČO 26312549, dává žadatel o zaměstnání souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi. Tento souhlas platí až do jeho odvolání. Současně tím potvrzuje, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Adresa
Národní třída 3923/18a, Hodonín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 20 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Prodej a obchod, Administrativní pracovník, Marketingový ředitel/manažer, Office Manager, Manažer prodejního týmu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel