AMAX je jedničkou v oblasti telemarketingu již 15 let. Přidejte se k nám!

Náplň práce

-telefonní komunikace s marketingovým oddělením a jednateli firem
-tvorba marketingových prezentací firem na internetových portálech
-související administrativa spojená s prací na PC

Požadujeme:

-komunikační a prezentační dovednosti
-příjemný hlas a vystupování
-uživatelská znalost práce na PC

Nabízíme:

-velmi dobré mzdové ohodnocení s fixní složkou mzdy
-práce na plný nebo zkrácený úvazek dle domluvy (20-40 hodin týdně) s možností volné pracovní doby
-standardní pracovní poměr na pracovní smlouvu
-benefity – stravenky, sick days, příspěvek na dopravu, multisport karta, penzijní připojištění
-vstupní a průběžná odborná školení
-možnost kariérního postupu
-snadná dostupnost z vlakového i autobusového nádraží – poloha v centru Brna
-relaxační místnost (pitný režim, káva, masáže, posezení)
-dovolená ve vlastním hotelu na Pálavě a v Bulharsku na Slunečném pobřeží

Datum nástupu: dohodou
Místo výkonu práce: Národní třída 18a, Hodonín

V případě Vašeho zájmu nám, prosím, zašlete svůj životopis, na jehož základě Vás budeme kontaktovat.

Kontaktní osoba:
Personální oddělení
AMAX, s.r.o.
Orlí 17
602 00 Brno
Tel.: 544 529 940, 544 529 959

www.amaxsro.cz
www.facebook.com/amaxsro

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat, uvedených v zaslaném CV pro AMAX, s.r.o., IČO 26312549, dává žadatel o zaměstnání souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi. Tento souhlas platí až do jeho odvolání. Současně tím potvrzuje, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Adresa
Národní třída 3923/18a, Hodonín
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 20 000 – 35 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Zákaznický servis, Administrativní pracovník, Marketingová komunikace, Pracovník call centra, Prodejce po telefonu/Telesales, Pracovník help desku, Pracovník reklamačního oddělení
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné pro: ostatní.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice vhodná pro důchodce.