AMAX je jedničkou v oblasti telemarketingu již 16 let. Patříme do exkluzivní skupiny českých firem, které získali certifikát AAA nejvyšší hodnocení důvěryhodnosti.

Jsme dynamická a stabilní společnost - přidejte se k nám.

Náplň práce:

- vedení pracovníků, školení a motivace
- podílení se na řízení firmy
- zodpovědnost za chod a výsledky oddělení
- pravidelné reporty a vedení porad
- komunikace se zákazníky na určených projektech
- vedení související agendy

Požadujeme:

- min. SŠ vzdělání
- komunikační a prezentační dovednosti
- příjemný hlas a vystupování
- uživatelská znalost práce na PC
- praxe na oddělení zákaznického servisu výhodou

Nabízíme:

- NOVĚ OD ZÁŘÍ GARANCE MINIMÁLNÍ MZDY 24 000,- Kč /měsíc
- pravidelná pracovní doba: PO - PÁ 8.00 - 16.30 hod (8h pracovní úvazek)
- standardní pracovní poměr na pracovní smlouvu
- 5 týdnů placeného volna
- benefity – stravenky, sick days, příspěvek na dopravu, multisport karta, penzijní připojištění
- vstupní a průběžná odborná školení (motivace, asertivita a další)
- snadná dostupnost z vlakového i autobusového nádraží – poloha v centru Brna
- relaxační místnost se sportovním vyžitím (pitný režim, káva, masáže, posezení, ping pong, fotbálek, šipky)
- dovolená ve vlastním hotelu na Pálavě a v Bulharsku na Slunečném pobřeží

Datum nástupu: dohodou
Místo výkonu práce: Orlí 17, Brno

V případě Vašeho zájmu nám, prosím, zašlete svůj životopis, na jehož základě Vás budeme kontaktovat.

Kontaktní osoba:
Personální oddělení
AMAX, s.r.o.
Orlí 17
602 00 Brno
Tel.: 544 529 940, 544 529 959

www.amaxsro.cz
www.facebook.com/amaxsro

Za účelem nabízení pracovních příležitostí a provedení výběrového řízení na vyhlášené pracovní pozice bude společnost AMAX, s.r.o., IČO: 26312549, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Souhlas uděluji na dobu, než pomine účel zpracování, a lze jej kdykoli písemně odvolat.

Adresa
Orlí 469/17, Brno – Brno-město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 24 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Prodej a obchod, Administrativní pracovník, Marketingový ředitel/manažer, Office Manager, Specialista marketingu, Manažer prodejního týmu, Trenér obchodních dovedností
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.