Jsme Alza.cz - česká firma s vizionářským pohledem, lídr e-commerce a udavatel trendů. Svědčí o tom nejen rekordní obraty roku 2020, ve kterém Alza utržila 37,3 miliard Kč bez DPH, ale také řada inovací na poli e-commerce.

Store Teamleader - Lužiny (JPO19714)

Taky už tě napadlo, že by mohlo být super stát se zatraceně úspěšným manažerem či manažerkou? Právě ti klepe příležitost na displej! Zrovna někoho hledáme na jednu startovací manažerskou pozici. Pokud už máš zkušenost s prodejem, tak směle do toho!

Proč trávit čas zrovna v Alze?

Kde vlastně začít? Třeba proto, že jsme česká firma, kterou vypiplali mladí nadšenci pro technologie a je pro nás důležité, abychom se v práci cítili v pohodě a přirozeně. Taky proto, že se ti u nás dostanou do ruky ty nejnovější technické vychytávky mnohdy dřív, než jsou vůbec uvedeny na trh.

Jo a taky bys měl vědět, že rosteme šíleným tempem a naše prodejní síť se tak neustále rozšiřuje. To znamená i nové manažerské pozice. A nejraději na ně povyšujeme lidi, kteří už v Alze pracují.

Jak by vypadal tvůj den?

Budeš pravá ruka manažera a někdy i jeho noha nebo hlava. To když bude třeba nakopnout obrat prodejny, inovovat zázemí nebo zaškolit nové konzultanty do všech tajemství úspěšného prodejce. Tvé obchodnické schopnosti přitom zahálet nebudou. Budeš totiž i aktivně prodávat zboží, aby zbytek týmu viděl, jak to dělá zkušený profík.

Takhle si tě přestavujeme

Měl/a bys být schopen/schopna naučit začínající konzultanty, jak má vypadat prodejní rozhovor a sám/sama dokázat klidně zvednout telefon a oslovit zákazníka se zajímavou nabídkou. Prostě bys měl/a být schopen/schopna jít po výsledku jako učitel matematiky s trojitým espressem v krvi. Každý prodej se totiž počítá, a jejich součet bude důležitý pro tvé hodnocení. A jako budoucí manažer/ka bys to měl/a umět s čísly na jedničku.

A co všechno za to?

  • Zajímavou mzdu, která nemá žádný strop a ovlivníš ji jen TY!
  • Benefity jako je Multisport karta, ActivePass, zaměstnanecké nákupy, stravenky, Cafeterie Benefit Plus na volný čas nebo penzijní pojištění, právní poradenství a mnoho dalšího!
  • Práci v sehraném týmu lidí.
  • Úvodní zaškolení (nehodíme tě do toho po hlavě)

Navíc za doporučení nového kolegy můžeš dostat 20 000Kč! Více informací se dozvíš na výběrovém řízení.

Klíčová slova: Zástupce manažera prodejny, Zástupce, Zástupce prodejny, Manažer prodejny, Manažer, obchodník, pokladní, prodejce, prodavač, asistent prodeje, prodej, obchod, prodejna, reklamační technik, specialista prodeje, e-shop, alza, alza.cz, elektro, Brandýs, Horní Počernice, Boleslav, Háje, Anděl, Říčany, Měcholupy, Kunratice, Průhonice, Uhříněves, Radonice, Zeleneč, Černý Most, Kladno, Lužiny, Stodůlky, Luka, Hůrka, Zličín, Smíchov, Radlická, Nové Butovice, Jinonice, Dejvice, Budějovická, Michle, Vinohrady, Řeporyje, Nová Ves, Klukovice, Motol, Košíře, Klamovka, Kavalírka, Praha, Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10, Praha 11, Praha 12, Praha 13, Praha 14, Praha 15, Praha 16, Praha 17, Praha 18, Praha 19, Praha 20, Praha 21, Praha 22

Informace o pozici

Společnost
Alza.cz a.s.
Adresa
Archeologická 2256/1, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Slovenština (Výborná)
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Prodej a obchod, Vrcholový management, Obchodní zástupce, Manažer dopravy, Ředitel/manažer logistiky, Vedoucí/manažer skladu, Manažer prodejního týmu, Provozní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Alza.cz a.s., Veronika Picková