Jsme Alza.cz - česká firma s vizionářským pohledem, lídr e-commerce a udavatel trendů. Svědčí o tom nejen rekordní obraty roku 2020, ve kterém Alza utržila 37,3 miliard Kč bez DPH, ale také řada inovací na poli e-commerce.

Specialista automatizace/robotizace - logistika (JPO19349)

O nás

Zaměření našeho interního týmu je automatizace a robotizace skladových procesů, a to od návrhu, přes vývoj, až po nasazení do reálného provozu v logistických distribučních centrech.

Náplň práce

Hledáme kolegu, který bude zodpovědný za dílčí projekty automatizovaných technologií pro logistická distribuční centra.

Co to znamená v praxi

  • Vypracování návrhu automatizačních projektů dle zadání
  • Průzkum trhu a výběr vhodných technologií
  • Analýza nákladů, výpočet ROI, technický a procesní návrh
  • Prezentace a obhajoba návrhu nebo jeho případných variant
  • Příprava zadání pro nákup / vývoj / implementaci
  • Aktivní komunikace s dodavateli (obchodní i technická)

Očekáváme

  • Vysokoškolské vzdělání technického směru
  • Prokazatelný vztah nebo praxi v tématu automatizace
  • Pečlivost, trpělivost, samostatnost, schopnost pracovat v týmu
  • Analytické myšlení
  • Dobrou znalost AJ

Nabízíme

  • Práci na IČO nebo HPP
  • Neformální prostředí malé firmy (sídlo Praha 7, Holešovice)
  • Zázemí velmi silné finanční skupiny
  • Spolupráci se špičkami ve svém oboru
  • Práci s nejnovějšími technologiemi
  • Balík firemních benefitů
  • Možnost tvořit budoucnost
  • Finanční ohodnocení dle seniority

Společnost
Alza.cz a.s.
Adresa
U Pergamenky 1522/2, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Nadstandardní lékařská péče, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Dog-friendly office, Children-friendly office
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Technika a vývoj, Technik, Specialista logistiky, Pracovník výzkumu a vývoje
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Alza.cz a.s., Oldřich Kurz