Jsme Alza.cz - česká firma s vizionářským pohledem, lídr e-commerce a udavatel trendů. Svědčí o tom nejen rekordní obraty roku 2020, ve kterém Alza utržila 37,3 miliard Kč bez DPH, ale také řada inovací na poli e-commerce.

Teamleader .NET vývoje (JPO19230)

O nás
Zaměření našeho interního týmu je automatizace a robotizace skladových procesů, a to od návrhu, přes vývoj až po nasazení do reálného provozu logistického distribučního centra. Používáme nejmodernější vývojové a dev-ops nástroje a software architekturu na bázi mikro služeb.

Náplň práce
Hledáme kolegu nebo kolegyni, která povede tým .NET vývojářů.

Požadované odborné znalosti

  • .NET Core 3+
  • OpenAPI, GraphQL
  • Kubernetes, Docker
  • MS SQL server
  • Clean architecture, SOLID / design patterns, DDD
  • Test driven development, continuous integration
  • Zkušenost s microservice architecture
  • Messaging (Kafka, RabbitMQ)

Další znalosti

  • Angličtina na úrovni čtení/psaní dokumentace
  • Zvyk pracovat v agilně řízeném prostředí
  • Samostatnost
  • Znalost nástrojů pro popis sw architektury (sekvenční diagramy, UML, …)

Společnost
Alza.cz a.s.
Adresa
U Pergamenky 1522/2, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Nadstandardní lékařská péče, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Dog-friendly office, Children-friendly office
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Vedoucí vývoje/Team Leader, .NET vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Alza.cz a.s., Oldřich Kurz
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.