Znáte pojmy jako je Sklik, Google Ads a Google Analytics? Už jste zkoušeli vytvářet nebo jste vytvářeli a spravovali PPC kampaně? Zajímáte se i o ostatní kanály online marketingu a chcete si udržet všeobecný přehled? Skvělé, budeme si rozumět. Hledáme primárně někoho na PPC, reklamy.

Na onlinu je nás jinak asi 110 v 5 různě velkých týmech. Držíme pospolu, školíme se navzájem a navštěvujeme pravidelně externí školení. Vzdělávání se je pro nás velmi důležité. Tým rozšiřujeme, protože nám 2 kolegové přešli do data týmu a jedna nám šla na mateřskou. =)

HLEDÁME KLIDNĚ NĚKOHO, KDO SE PPC CHCE VĚNOVAT, ALE JEŠTĚ NEDOSTAL/A ŠANCI.

Jací jsme a koho hledáme?

  • Náš online marketing je celý in-house a chceme, abyste časem uměli nejen PPC, ale zanechali si i všeobecný přehled v rámci celého marketingu.
  • Řekli bychom o sobě, že máme volné ruce v tom, co vytváříme a zároveň chápeme, že výsledky jsou důležité.
  • Snažíme se být samostatní, hodně se ptáme na neznámé a pomáhámesi.
  • Zároveň jsme prostě obchodní firma, a tak hledáme toho, kdo chápe, že optimalizace kampaní a maximalizace jejich výkonu je opravdu důležitá.
  • Chceme, aby vás bavila čísla a vaše analytické schopnosti byly na jedničku s hvězdičkou.
  • Měli byste se sami aktivně zajímat o online marketing – vyhledávat novinky, číst blogy, mít přehled o trendech.
  • Bonusem určitě bude, pokud umíte psát kreativní texty inzerátů.

Jaký náplň práce na vás čeká?

  • Každého z nás baví něco trošku jiného, podle toho máme rozdělenou práci. Všichni umíme všechno, ale máme i své specializace. Máme Ondru na skriptování a automatizaci, ale i Marťu na content na Instagramu.
  • Všichni se pohybujeme v Skliku, Google Ads a Google Analytics + pracujeme v Excelu (měli byste znát kontingenční tabulky).
  • Téměř vše se snažíme doměřit a vědět díky datům více. Reporting a vyhodnocování je součástí naší práce.
  • Těšit se můžete na navrhování včetně textace kampaní, jejich správu a vyhodnocování.

Proč dělat PPC u nás?

  • Nemáme agentury, děláme si vše sami a to včetně atribučního modelu.
  • Osaháte si celý proces výroby kampaní od A do Z.
  • Dáme vám na začátek buddyho, který vám se vším pomůže.
  • Necháme vás spravovat kampaně za milióny.
  • Můžete testovat, zkoušet novinky na trhu, a pokud to bude fungovat, máte neomezený rozpočet na své kampaně.
  • Máme pravidelné meetingy, školení, sdílíme si know-how, pomáháme si.
  • Každý máme jiný background - někdo studoval politologii, jiný právo a někdo informatiku. To zajišťuje dostatek témat po práci. =)

HLEDÁME KLIDNĚ NĚKOHO, KDO SE PPC CHCE VĚNOVAT, ALE JEŠTĚ NEDOSTAL ŠANCI.

A co dál?

  • Zaměstnanecké slevy získáte na celý sortiment Alzy. Takže od elektroniky, přes sekačky až po sprchový gel.
  • Máme MultiSportku a ActivePass. V létě spolu občas chodíme hrát volejbal.
  • Jsme oddělení s největším počtem teambuildingů (laser game, motokáry, ale i bowling nebo jen pivo).
  • Navštěvovat můžete jazykové kurzy na míru - stačí říct lektorovi, co chcete pilovat.
  • Máme interní i externí vzdělávání, možnost jít na oborové konference je pro nás nutností. Školí nás Google i Seznam. A někdy i my je.
  • Máme krásnékanceláře se živými stromy, solnou jeskyní, fotbálkem, kulečníkem i saunou. Bude vám u nás prostě dobře. =)
  • Pracovat můžete aktuálně zdomova, funguje fakt dobře i online. Dlouhodobě se ale chceme v kancelářích potkávat.

Co se bude dít po odeslání životopisu nebo LinkedIn profilu?

  • Po reakci vám pošleme ještě více informací
  • První kolo je úkol na doma.
  • První setkání je s HR a manažerem.
  • Pokud vše klapne, pošleme nabídku.

PS: Pokud nesplňujete nějaký bod, zkuste to. Nehledáme supermany a superženy. =)

Společnost
Alza.cz a.s.
Adresa
U Pergamenky 1522/2, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Dog-friendly office, Children-friendly office, Možnost studijního volna
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Direct Marketing, Online Marketing, PPC specialista, Specialista marketingu, Marketingový analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Trainee programy, pozice je vhodná i pro absolventy.