Jsme Alza.cz - česká firma s vizionářským pohledem, lídr v oblasti IT a elektroniky s 25 letou historií v oblasti e-commerce. V roce 2014 jsme expandovali do celé Evropy. Zaměstnáváme přes 1 800 odborníků, provozujeme 53 prodejen ve 4 zemích. Máme vlastní mobilní aplikaci, vyvinuli jsme řešení pro bezkontaktní výdej zboží AlzaBox a pracujeme na dalších technologiích. A hledáme mezi sebe třeba právě tebe!

Junior marketingový specialista (JPO04168)

Celý Alzí marketing je in-house. Marketingoví specialisté v něm tvoří důležitý článek. Zajišťují hladkou komunikaci s ostatními odděleními firmy a zpracovávají veškerou exekutivu spojenou s media plány. Díky nim se nic nezpozdí.

Jací jsme a koho hledáme?

  • Náš offline marketing je celý in-house, a tak chceme, abys časem uměl více než exekutivu kampaní, ale měl i přehled v rámci marketingu celkově.
  • Řekli bychom o sobě, že máme volné ruce v tom, co vytváříme a zároveň chápeme, že výsledky jsou důležité.
  • Snažíme se být samostatní, hodně se ptáme na neznámé a pomáháme si.
  • Měl by ses sám aktivně zajímat o offline marketing – vyhledávat novinky, číst blogy, mít přehled o trendech.
  • Neměl by ses bát komunikovat s různými typy lidí přes různé komunikační kanály.
  • Potřebujeme, abys byl pečlivý a trpělivý. Některé věci je opravdu nutné raději 4krát zkontrolovat.
  • A také, abys měl rád řád a dokázal si hlídat dedlajny.

Jaká je pracovní náplň?

  • Zprvu rozhodně administrativně-exekuční, protože perfektně připravené podklady jsou pro kampaň základ.
  • Komunikace s kreativní oddělením, ale i accounty a nákupčími. Převážná část je po e-mailu.
  • Občas, úplně upřímně, urgování ostatních, kteří ti mají dodat podklady do media plánu, který máš na starosti.
  • Postupem času můžeš některé bannery textovat či je upravit ve Photoshopu.
  • A pak i projektové řízení některé z menších kampaní včetně jejího naplánování.

Proč jít dělat marketing k nám?

  • Nemáme agentury, děláme si vše sami a my říkáme, co bude Alzák křičet.
  • Osaháš si celý proces zpracování media plánu včetně zadávání požadavků na další kolegy (grafici, copywriteři).
  • Dáme ti na začátek buddyho, který ti se vším pomůže.
  • Jsme připraveni tě za rok posunout klidně o pozici výš nebo na jiné oddělení. Případně maximalizovat tvé znalostní přesahy i mimo offline marketing.
  • Máme pravidelné meetingy, školení, sdílíme si know-how, pomáháme si.
  • Spravujeme kampaně za milióny ročně, které vidíš všude. Výsledky tak uvidí skoro každý v CZ i SK.

Co dál?

  • Zaměstnanecké slevy získáš na celý sortiment Alzy. Takže od elektroniky, přes sekačky až po sprchový gel.
  • Máme Multisportku i ActivePass.
  • Jazykové vzdělávání od jazykovky na míru.
  • Interní i externí vzdělávání, možnost jít na oborové konference.
  • Máme dog-friendly officy a najdeš tu i family office.
  • Po zkušební době není problém s home offices.
  • Nemáme pevnou pracovní dobu, a tak si někdy můžeš přispat.
  • Krásné kanceláře se živými stromy, solnou jeskyní, fotbálkem, kulečníkem i saunou.
  • A samozřejmě fajn kolegy.

Co se bude dít po odeslání životopisu nebo LinkedIn profilu?

Nicole nebo Olga z HR se ti co nejrychleji ozve. Čekej test na doma, a pak osobní setkání. Po odeslání CV se ti navíc pošle více informací o pozici a našem marketingu.

PS: Pokud nejsi úplně juniorní, i pro tebe místo najdeme.

Těšíme se!

Společnost
Alza.cz a.s.
Adresa
U Pergamenky 1522/2, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Dog-friendly office, Children-friendly office, Možnost studijního volna
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Marketingová komunikace, Marketingová strategie, Specialista marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Trainee programy, pozice je vhodná i pro absolventy.