Jsme Alza.cz - česká firma s vizionářským pohledem, lídr v oblasti IT a elektroniky s 25 letou historií v oblasti e-commerce. V roce 2014 jsme expandovali do celé Evropy. Zaměstnáváme přes 1 800 odborníků, provozujeme 53 prodejen ve 4 zemích. Máme vlastní mobilní aplikaci, vyvinuli jsme řešení pro bezkontaktní výdej zboží AlzaBox a pracujeme na dalších technologiích. A hledáme mezi sebe třeba právě tebe!

Manažer prodejny Alza.cz - Mzda 49 000Kč (JPO07452)

Někdo prostě musí být šéf. Někdo to musí řídit a mít hlavní slovo. Někdo musí rozhodovat o změnách a brát víc peněz než ostatní. Jestli už máš své pracovní zkušenosti, pojď řídit naši prodejnu a buď u nás někdo.

Proč se rozhodnout zrovna pro Alzu?

Protože u nás dostaneš možnost vybudovat tu nejlepší prodejnu a sdílet její úspěch ve svém ohodnocení. Navíc jsme česká firma s centrálou v Praze, takže je komunikace na všech úrovních společnosti rychlá a bezproblémová a není problém obratem uskutečnit každý nápad.

A co bys jako dělal?

Budeš řídit tým našich konzultantů, starat se o jejich proškolování a řídit porady. Také budeš mít na starosti rozvoj své prodejny a její celkový chod. Prostě budeš šéf se všemi výhodami i odpovědnostmi, které to obnáší.

Součástí tvé náplně práce bude také aktivní prodej zboží a služeb, proto chceme, abys byl kovaný prodejce. Navíc budeš mentorem pro svůj tým, takže konzultanti se od tebe budou chtít něčemu přiučit.

Takhle si tě přestavujeme

Potřebujeme vědět, že zvládneš lidi vést. Měl bys proto mít zkušenost s řízením týmu. Současně potřebuješ umět řešit problémy a nejlépe jim dokázat předcházet. Dobrý manažer by také měl být samostatná osobnost schopna vyjednávání i každodenního kontaktu se zákazníky.

A taky chceme, abys to uměl s čísly. Je totiž důležité, aby sis zvládl dát dvě a dvě dohromady a spočítat si třeba to, jestli se vyplatí přijmout brigádníka.

Čím ti obohatíme život?

Samozřejmě hromadou benefitů včetně zaměstnaneckých slev, Multisport karty, stravenek atp. Ale hlavně pokud se bude tvé prodejně dařit, tak se to výrazně promítne do tvého příjmu. A abys toho mohl dosáhnout, dostaneš při rozvíjení své prodejny velkou svobodu.

TIP! Manažer si musí umět spočítat náklady a výnosy a zhodnotit, zda rozhodnutí dává ekonomický smysl.

Klíčová slova: manažer, vedoucí, manažer prodeje, manažer prodejny, obchod, e-shop, retail, alza, alza.cz, České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor


Informace o pozici

Společnost
Alza.cz a.s.
Adresa
Průběžná 2507/50, České Budějovice – České Budějovice 3
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 40 000 – 55 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Prodej a obchod, Zákaznický servis, Vedoucí/manažer prodejny, Obchodní ředitel/manažer, Manažer prodejního týmu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Alza.cz a.s., Marek Černák