Jsme Alza.cz - česká firma s vizionářským pohledem, lídr v oblasti IT a elektroniky s 25letou historií v oblasti e-commerce. V roce 2014 jsme expandovali do celé Evropy. Zaměstnáváme přes 1 300 odborníků, provozujeme 7 eshopů a 45 prodejen, máme 6 mobilních aplikací, vyvinuli jsme řešení pro bezkontaktní výdej zboží AlzaBox a pracujeme na dalších technologiích. A hledáme mezi sebe třeba právě tebe!

ALZA.CZ - Administrativní podpora e-shopu (JPO03984)

Do oddělení Sales&Purchasing v Alza.cz a.s. hledáme pár nových tváří na pozici Administrativní podpora e-shopu.

Co Tě čeká?

Budeš pravou rukou produktových managerů (to jsou ti, co rozhodují o našich produktech) a pomůžeš jim s administrativní částí nákupu a prodeje produktů. Pracovat budeš s naším interním systémem a excelem, listovat nové produkty, hlídat a upravovat termíny, komunikovat písemně se zákazníky (neboj, nejedná se o call centrum), dodavateli i kolegy z firmy.

Co od Tebe potřebujeme?

Potřebujeme, abys měl/a praxi z administrativy na PC, uměl/a používat excel (kontingenčky a funkce jako SVYHLEDAT Ti nejsou cizí), byl/a komunikativní a spolehlivý/á. Nevadí Ti zapojit mozek a zvládneš základní počty jako procenta a trojčlenka a domluvíš se anglicky.

Týmy, kde už se na Tebe moc těší:

  • drogerie MAXI a Trendy (hodinky, šperky, parfémy)
  • malé domácí spotřebiče
  • televize a audio
  • mobilní telefony

Práce je vhodná i pro čerstvé absolventy střední školy, kteří umí velmi dobře s PC.

Během výběrového řízení se potkáme u nás v kanceláři, takže můžeš okouknout naši kavárnu, neformální prostředí a psy, protože jsme dog-friendly! A taky svoje budoucí pracovní místo.

Jedná se o práci na plný úvazek (PO-PÁ).

Pořád váháš? Neváhej a pošli životopis - třeba se hodíš i na jiné místo u nás :).

klíčová slova:

asistent, asistentka, obchodní oddělení, sales&purchasing, administrativa, support, office, excel, PC, Praha 7, alza, alza.cz, e-commerce, eshop, obchod, drogerie, beauty, FMCG, online, sport, auto moto, SDA, domácí spotřebiče, kuchyňské vybavení


Informace o pozici

Společnost
Alza.cz a.s.
Adresa
U Pergamenky 1522/2, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office, Účast na zahraničních konferencích, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Administrativa, Nákup, Prodej a obchod, Administrativní pracovník, Asistentka, Nákupčí, Obchodní asistent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.