ALTERSIS - jsme francouzská firma, a dodáváme své specialisty a vývojáře renomovaným firmám v oblasti engineeringu a IT (např. Airbus Helicopters, Schneider Electric, GEMALTO a další). Pracujeme trochu jinak, než ostatní a máte tak možnost si lépe řídit svoji kariéru. Otevíráme i vlastní delivery centrum - u nás naleznete dostatek možností k růstu.

Projektant potrubních systémů - Brno

Pro projekt v oblasti energetiky hledáme zkušené konstruktéry a projektanty potrubních systémů.

Náplň práce

  • detailní konstrukce energetických celků
  • vytváření dokumentace k projektu pro koncového zákazníka
  • spolupráce s dalšími odděleními (technologie, výroba, kvalita, nákup apod.)

Požadujeme

  • zkušenosti s návrhem potrubních systémů a znalost jejich problematiky
  • znalost programu AutoCAD
  • VŠ nebo SŠ strojírenské vzdělání, obor energetika výhodou
  • úroveň AJ, nebo NJ pro běžnou komunikaci a orientaci v technické dokumentaci
  • zkušenost s 3D vstupy (PDMS) výhodou

Nabízíme

  • nadprůměrné mzdové podmínky
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • sportovní a společenské aktivity a účast na firemních akcích
  • kompletní zaškolení
  • aktivní využití cizích jazyků
  • finanční nabídka na základě dohody

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Altersis, s.r.o., IČO: 24825344, Česká republika, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Souhlasíte s poskytnutím svých osobních údajů po dobu realizace výběrového řízení, maximálně na dobu 6 měsíců, k jejich zpracování pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit).

Společnost
Altersis s.r.o.
Adresa
Brno
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 65 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Strojírenství, Technika a vývoj, Projektant, Průmyslový designer, Konstruktér, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Altersis s.r.o., Karolína Vostrá