ALTERSIS - jsme francouzská firma, a dodáváme své specialisty a vývojáře renomovaným firmám v oblasti engineeringu a IT (např. Airbus Helicopters, Schneider Electric, GEMALTO a další). Pracujeme trochu jinak, než ostatní a máte tak možnost si lépe řídit svoji kariéru. Otevíráme i vlastní delivery centrum - u nás naleznete dostatek možností k růstu.

Program Manager - Automotive Plastics

Pro expandující Tier 1 společnost v oblasti Plzeňska hledáme kandidáta na pozici:

Programový Manager Automotive (interierové plasty)

Náplň práce

  • Řídíte zavádění svěřeného výrobního programu interiérových dílů pro jednoho z klíčových zákazníků (prémiový výrobce automobilů) a koordinujete jednotlivé projekty ke splnění úkolů v požadovaném čase, kvalitě a s dodržením rozpočtu.
  • Z této role vedete multidisciplinární team (projektoví manažeři, zástupci vývoje, výroby, logistiky a kvality) a s jeho podporou sestavujete celkový projektový plán
  • Definujete SoW a smlouvy ve vztahu k zákazníkovi (Requirements – Assumption & Agreements) – pro svoji firmu budete důležitou spojkou k zákazníkovi (občasné služební cesty do Německa)
  • Dohlížíte nad plněním zákaznických požadavků a aby je zákazník pociťoval jako projektově úspěšně zvládnuté
  • Řídíte zavádění změn (interních nebo vyvolaných zákazníkem) a vytyčujete jejich celkovou filozofii směrem shora do jednotlivých projektů.
  • Poskytujete podporu oddělení prodeje při zpracování kalkulací

Požadavky

  • VŠ vzdělání technického směru, ideálně i s ekonomickým backgroundem
  • Zkušenost s programovým managementem nebo seniorní zkušenost s projektovým managementem v prostředí mezinárodní firmy v oblasti automotive
  • Silná osobnost, schopnost vést jednání se zákazníkem i vedení týmů
  • Výborné jazykové znalosti AJ, výhodou je NJ
  • Orientaci na výkon a motivaci přijímat výzvy
  • Analytické myšlení
  • Organizační a další manažerské schopnosti

Benefity

  • Platové ohodnocení odpovídající dané pozici
  • Zajímavé bonusy
  • Jasnou perspektivu u renomovaného zaměstnavatele
  • Možnost seberealizace při dosahování cílů
  • Přátelský a odborně velmi zdatný kolektiv a možnost mít důležité slovo při formování jeho nové orientace

Společnost
Altersis s.r.o.
Adresa
Plzeň
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 80 000 – 100 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Strojírenství, Vrcholový management, Auto - moto, Obchodní ředitel/manažer, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Altersis s.r.o., Adam Jendrulek
733 483 433