ALTERSIS - jsme francouzská firma, a dodáváme své specialisty a vývojáře renomovaným firmám v oblasti engineeringu a IT (např. Airbus Helicopters, Schneider Electric, GEMALTO a další). Pracujeme trochu jinak, než ostatní a máte tak možnost si lépe řídit svoji kariéru. Otevíráme i vlastní delivery centrum - u nás naleznete dostatek možností k růstu.

Data Manager v oblasti energetiky

Náš klient, mezinárodní společnost aktivní v oblasti vývoje potrubních systémů, hledá Data managera do svého týmu.

Náplň práce:

  • Správa technických dat
  • Spolupráce s interními týmy (engineering, nákup, atd.), projektovým vedením, aj.
  • Komunikace s dodavateli
  • Komunikace se zákazníkem

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Znalost komponent používaných v energetice (ventily, potrubní díly, čerpadla atd.)
  • Zkušenosti s projektováním energetických průmyslových celků – výhodou
  • Zkušenost s tvorbou maker a programováním v excelu - výhodou
  • Komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost
  • Dobrá znalost AJ slovem i písmem (další jazyky výhodou)

Plat:

60k – 70k CZK

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Multisportcard
  • Jazykové kurzy
  • Účast na firemních akcích

Společnost
Altersis s.r.o.
Adresa
Plzeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 60 000 – 70 000 Kč / měsíc
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Strojírenství, Technika a vývoj, Projektant, Technik v energetice, Konstruktér, Vývojový inženýr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Altersis s.r.o., Karolína Vostrá