ALTERSIS - jsme francouzská firma, a dodáváme své specialisty a vývojáře renomovaným firmám v oblasti engineeringu a IT (např. Airbus Helicopters, Schneider Electric, GEMALTO a další). Pracujeme trochu jinak, než ostatní a máte tak možnost si lépe řídit svoji kariéru. Otevíráme i vlastní delivery centrum - u nás naleznete dostatek možností k růstu.

Pevnostní výpočtář potrubních systémů

Náš klient, mezinárodní společnost aktivní v oblasti vývoje potrubních systémů, hledá výpočtáře potrubních systémů do svého týmu.

Náplň práce:

  • Pevnostní výpočty potrubních systémů, včetně případného návrhu a posouzení uložení potrubí
  • Posouzení namáhání jednotlivých komponent potrubí
  • Úzká spolupráce s technickým oddělením
  • Zpracování podkladů pro navazující profese
  • Spolupráce s externími firmami

Požadavky:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru
  • Praxe v oblasti pevnostních výpočtů - statika
  • Základní znalost programu AutoCad
  • Anglický jazyk – mírně pokročilý
  • Znalost problematiky potrubních systémů - výhodou
  • Znalost práce v systému Caesar II, příp. v podobném systému - výhodou
  • Znalost základů 3D systémů (PDMS, Catia, Creo, apod.) - výhodou

Přestože přesně nesplňujete požadavky uvedené výše, klidně se nám ozvěte!

Začínáme hledat i další odborné pozice v oboru projekce potrubních systémů, pro které se nám otevřou pracovní příležitosti v dlouhodobějším horizontu (např. designer, projektant , systémový inženýr, apod.).

Společnost
Altersis s.r.o.
Adresa
Plzeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Strojírenství, Technika a vývoj, Projektant, Technik, Technik ve strojírenství, Konstruktér, Vývojový inženýr, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Altersis s.r.o., Karolína Vostrá