Alpha Supplies s.r.o.

Jsme mladou a dynamicky se rozvíjející firmou patřící do mezinárodní skupiny působící v ČR, Rakousku a na Slovensku. Sídlíme v centru Českých Budějovic. Zabýváme se prodejem tiskových a kancelářských produktů. Ekologie nás baví, jsme jedním z předních výrobců a exklusivních distributorů (REM) spotřebního zboží v Evropě, nabízíme též produkty výrobců originálního spotřebního materiálu (OEM). Specializujeme se na kompatibilní, vysoce kvalitní, patentově chráněné ekologické tonery a cartridge.

V číslech

zákazníků z celé Evropy
unikátních zákazníků v ČR
věrných zákazníků

Proč k nám?

Našim zákazníkům poskytujeme nadstandardní péči a můžeme se pyšnit širokým výrobkovým portfóliem, náš sortiment čítá více než 14.000 položek, ale rozhodně není potřeba si je všechny pamatovat. Nabízíme originální i REM tonerové kazety a inkoustové náplně pro více než 10 000 laserových i inkoustových tiskáren, kopírek a faxových zařízení výrobců Hewlett Packard, Canon, Lexmark, Epson, Brother, OKI, Dell a mnohých dalších.

Šikovnost se u nás cení, za dobré výsledky se ti může každý den zkrátit pracovní doba  až na polovinu nebo si přijdeš na jinou odměnu. V pátek pracujeme jen do 13 hodin, a to je taky fajn.  

Máš strach, že nejsi technický typ a tiskárnám vůbec nerozumíš? Nevadí, všechno tě rádi naučíme, praxe není potřeba. Jenom energický přístup a chuť učit se novým věcem.

Máme moderní kancelář v centru Českých Budějovic, kde zajišťujeme sjednávání objednávek, administrativu i expedici zboží. Najdeš u nás plně vybavené zázemí (kuchyňku, nápojový automat a automat s občerstvením) i odpočinkovou místnost s televizí a stolním fotbálkem.

Jsme přátelský kolektiv a rádi tě uvítáme mezi námi. 

Video

Koho hledáme?

Obchodní zástupce pro stále zákazníky - až 70.000 Kč

Alpha Supplies s.r.o.
Adresa České Budějovice – České Budějovice 6
Datum vystavení21. září

PRODEJCE KANCELÁŘSKÝCH POTŘEB - 40.000

Alpha Supplies s.r.o.
Adresa České Budějovice – České Budějovice 6
Datum vystavení16. září

Pracovník backoffice a zákaznického servisu s NJ (AJ)

Alpha Supplies s.r.o.
Adresa České Budějovice – České Budějovice 6
  Možnost občasné práce z domova
Datum vystavení14. září

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.