Jsme česko-slovenská klenotnická společnost zabývající se vlastní výrobou luxusních šperků. Na trhu působíme již 25 let a za tuto dobu jsme získali prestižní postavení v Česku i v zahraničí. Vyrábíme a prodáváme luxusní šperky té nejvyšší kvality s diamanty a jinými drahými kameny.
Do naší rodiny ALO v současnosti patří tři značky: ALO diamonds, ALOve a HALADA.

Specialista zákaznického servisu

Pro naši zákaznickou podporu všech našich značek (ALO diamonds, ALOve, HALADA a DentALO) hledáme nové kolegy nebo kolegyně, které láká svět luxusu a krásných diamantových šperků.

Hledáme někoho, kdo přirozeně a rád komunikuje s lidmi, protože vaším úkolem bude právě to. Budete pomáhat klientům naší pasivní zákaznické linky s nejrůznějšími dotazy a požadavky, které obdržíte hlavně elektronicky popř. také telefonicky. Budete chatovat s návštěvníky našich webových stránek, zjišťovat jejich potřeby, odpovídat na jejich dotazy a fungovat jako podpora prodeje šperků, ale i pacientů naší špičkové zubní kliniky.

Do naší rodiny hledáme přátelskou a milou osobu, která má příjemný a profesionální projev, jak v českém, tak anglickém jazyce, a nezkazí žádnou legraci.

Informace o pozici

Společnost
ALO jewelry CZ, s.r.o.
Adresa
U dálnice 777, Modřice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Zákaznický servis, Administrativní pracovník, Asistentka, Obchodní asistent, Pracovník help desku, Pracovník back office, Pracovník front office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ALO diamonds Brno Olympia, s.r.o., Veronika Petrová