Jsme česko-slovenská klenotnická společnost zabývající se vlastní výrobou luxusních šperků. Na trhu působíme již 25 let a za tuto dobu jsme získali prestižní postavení v Česku i v zahraničí. Vyrábíme a prodáváme luxusní šperky té nejvyšší kvality s diamanty a jinými drahými kameny.
Do naší rodiny ALO v současnosti patří tři značky: ALO diamonds, ALOve a HALADA.

Boutique Manager HALADA BRNO

Pracujeme s luxusními šperky nejvyšší kvality a výjimečnými druhy kamenů a perel. Máme vlastní výrobu, takže poznáte kvalitu klenotnického řemesla od samotného základu.

Denně budete potkávat spousty milých zákazníků, pro které se snažíme vytvořit tu nejlepší atmosféru. Všichni jsme pozitivně naladění s cílem dělat šťastné zákazníky i sami sebe.

V současnosti hledáme nového kolegu nebo kolegyni do našeho týmu na pozici Boutique Manager pro naši vlajkovou loď v Brně - butik v České ulici.

Co budete dělat:

Vaší náplní práce bude řízení a koordinace činnosti prodejny, osobní prodej významným klientům, vedení a motivace týmu zaměstnanců. Mimo jiné od Vás očekáváme zodpovědnost za vysoce nastavenou kvalitu služeb, která se pro nás stala již tradicí a neodmyslitelnou součástí.

Koho hledáme:

Hledáme zkušeného obchodníka a zároveň managera se špičkovým a profesionálním přístupem ke klientům. Zároveň někoho, kdo má prokazatelné zkušenosti z oblasti prodeje luxusních značek a zároveň vedením obchodní jednotky/týmu. Klíčový je zde proklientský přístup a výborné komunikační dovednosti, znalost anglického jazyka výhodou.

Co Vám nabízíme:

Práci s luxusními šperky vyhlášených světových šperkařských domů v krásném butiku v centru Brna.

Vaše nadšení oceníme formou provizí z prodeje.

Naše výrobky si můžete zakoupit za zvýhodněnou cenu.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám váš životopis s fotografií prostřednictvím odpovědního formuláře. Při osobním pohovoru Vám rádi odpovíme na všechny Vaše dotazy.

Těšíme se na vás!

Společnost
ALO jewelry CZ, s.r.o.
Adresa
Česká 239/23, Brno – Brno-město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Marketing, Prodej a obchod, Vedoucí/manažer prodejny, Obchodní ředitel/manažer, Regionalní obchodní manažer, Key Account Manager, Vedoucí úseku prodejny, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ALO jewelry CZ, s.r.o., Kateřina Černíková