Jsme česko-slovenská klenotnická společnost, zabývající se vlastní výrobou luxusních šperků. Na trhu působíme již více než 20 let a za tuto dobu jsme získali prestižní postavení v Česku i v zahraničí. Vyrábíme a prodáváme luxusní šperky, s diamanty a jinými drahými kameny, té nejvyšší kvality.
Do naší rodiny ALO v současnosti patří tři značky: ALO diamonds, ALOve a HALADA.

Sales Professional ALO diamonds Chodov

Láká Vás svět luxusu a diamantových šperků? Rád/a byste pracoval/a v příjemném, voňavém, kultivovaném a decentním prostředí plném nádherných třpytivých klenotů?


Co budete dělat

Ještě než se vůbec pustíte do práce se toho budete muset nejprve velmi mnoho naučit, nejen o prodeji jako takovém, ale také o špercích, drahých kamenech a diamantech samotných. Ve vzdělávání a osobním rozvoji budete pokračovat prakticky po celou dobu působení v ALO diamonds. Máme jednu z nepropracovanějších a nejkomplexnějších metodik tréninků a rozvoje se kterým se v rámci retailu v ČR a SR můžete potkat.

Vaše každodenní činnost bude prodej diamantových šperků. Budete prodávat luxusní klenoty, které se vyrábí v ČR.

Co byste měl/a mít

Především loajalitu a spolehlivost
Pozitivní a příjemný přístup ke klientům i kolegům v týmu
Ochotu učit se, pracovat na sobě a pravidelně se vzdělávat
Komunikativní znalost cizího jazyka je také výhodou
Reference od předchozího zaměstnavatele a čistý trestní rejstřík


Co můžete očekávat od nás

Nabídneme vám možnost stát se opravdovým obchodníkem - profesionálem. Poskytneme vám k tomu veškeré potřebné zázemí, vzdělání, nástroje - od vás očekáváme zdravou míru ambicí a profesionální přístup.

Pokud vás tedy láká pracovat v krásném prostředí, jste ochotný/á na sobě pracovat a máte přirozený obchodní cit, pak vězte, že čekáme právě na vás. Ti dobří z vás si za své pracovní výkony odnesou domů více než zajímavou odměnu.

Pokud vás tato nabídka zaujala, zašlete nám váš životopis s fotografií prostřednictvím odpovědního formuláře. Těšíme se na vás!


Informace o pozici

Společnost
ALO jewelry CZ, s.r.o.
Adresa
Praha – Chodov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 26 000 – 52 000 Kč / měsíc
Benefity: Provize z prodeje, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Prodej a obchod, Account Manager, Obchodní zástupce, Prodavač, Manažer prodejního týmu, Key Account Manager, Vedoucí úseku prodejny
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

ALO jewelry CZ, s.r.o., Andrea Mališová