Jsme česko-slovenská klenotnická společnost, zabývající se vlastní výrobou luxusních šperků. Na trhu působíme již více než 20 let a za tuto dobu jsme získali prestižní postavení v Česku i v zahraničí. Vyrábíme a prodáváme luxusní šperky, s diamanty a jinými drahými kameny, té nejvyšší kvality.
Do naší rodiny ALO v současnosti patří tři značky: ALO diamonds, ALOve a HALADA.

Butik Manager ALO diamonds Praha

ALO diamonds hledá do svého týmu nového kolegu nebo kolegyni na pozici BUTIK MANAGER.

Co budete dělat

Na denní bázi povedete svůj obchodní tým a budete zabezpečovat a organizovat chod příslušného butiku.

Vaše práce Butik Manažera bude rozdělena do dvou hlavních oblastí. Tou první bude práce s Vaším prodejním týmem. Budete svůj tým efektivně vést, motivovat, hodnotit a především dále rozvíjet. Další oblastí bude aktivní prodej šperků – budete se setkávat se stávajícími i potenciálními klienty a realizovat nejen obchodní setkání ale i společenské akce. Sám/a budete aktivně prodávat svým klientům.
Cílem je dosáhnout maximální míry profesionality během prodeje, zprostředkovat zákazníkům pozitivní zážitek z nákupu, soustavně pracovat na pozitivním vnímání značky a vyhledávat obchodní potenciál v daném regionu.
Značka ALO diamonds se pyšní detailně propracovanou metodikou a systémem školení v oblasti prodeje, které vám budou sloužit jako výborný nástroj k rozvoji vašeho prodejního týmu.

Klíčové odpovědnosti

Dosahovat nebo překračovat prodejní plány
Výběr šperků pro příslušný butik a zaškolování týmu v oblasti produktu
Rozvoj a motivace týmu sales professionals

Pro koho je pozice vhodná

K tomu, abyste byl/a úspěšný/á v této roli, je třeba být obchodníkem tělem i duší, být silnou a vyzrálou osobností s vysokou mírou profesionálního vystupování směrem k zákazníkům i svěřenému týmu. To, co od Vás budeme očekávat především, jsou vaše předchozí prokazatelné výsledky v oblasti prodeje a zkušenost s řízením týmu.
Velkou výhodou pro vás bude, pokud jste přirozeně otevřený/á učit se novým věcem, protože svět šperků, a především jejich prodej, je o detailní znalosti tohoto krásného a luxusního produktu.
Měl/a byste mít přirozený vztah ke krásným věcem a být zdravě ambiciózní a pokud vás ještě k tomu láká svět diamantů a luxusu pak je ALO diamonds pro vás tou pravou společností.


Informace o pozici

Společnost
ALO jewelry CZ, s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Marketing, Prodej a obchod, Vedoucí/manažer prodejny, Obchodní ředitel/manažer, Regionalní obchodní manažer, Key Account Manager, Vedoucí úseku prodejny, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ALO jewelry CZ, s.r.o., Lada Scheuerová