Jsme česko-slovenská klenotnická společnost, zabývající se vlastní výrobou luxusních šperků. Jsme na trhu již více než 20 let a za tuto dobu jsme získali prestižní postavení nejen na našem trhu, ale i v zahraničí. Vyrábíme a prodáváme luxusní nejen diamantové šperky té nejvyšší kvality. Do naší rodiny ALO v současnnsti paří tři značky: Alo diamonds, ALOve a HALADA.

E-shop Manager

Co vás čeká

Do naší společnosti ALO Jewelry hledáme posilu na pozici Manager Eshopu.

Na této pozici budete přímo podřízený CEO společnosti a téměř od základů vybudujete e-commerce business pro značku a produkty ALO Diamonds. Vaše práce bude rozdělena na dvě základní oblasti: První část bude technická, kde se budete účastnit jednání a specifikovat technické požadavky a další část, ve které budete odpovídat za obchodní výsledky firmy v oblasti e-commerce v rámci ČR a SR. Budete zastřešovat a řídit veškeré aktivity související s provozně technickými záležitostmi a marketingem pro oblast e-commerce.

Pro koho je pozice vhodná

Klíčovým předpokladem a podmínkou pro úspěch na této pozici je, že máte předchozí prokazatelnou zkušenost s vybudováním e-shopu a s řízením a odpovědností za obchodní výsledky obchodní jednotky v oblasti e-commerce. Další nezbytnou podmínkou je znalost angličtiny.

Pokud k tomu ještě máte zkušenost se start-up projektem a řízením lidí, pak se můžete považovat za ideálního kandidáta na tuto pozici. V našem týmu přivítáme rádi toho nebo tu z vás, kdo máte rád/a nové výzvy, jste „problem solver“ a ne „problem maker“ a zároveň jste týmový hráč.


Informace o pozici

Společnost
ALO jewelry CZ, s.r.o.
Adresa
Na Maninách 1040/14, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Vrcholový management, Marketingový ředitel/manažer, Obchodní ředitel/manažer, Online Marketing, IT ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ALO jewelry CZ, s.r.o., Barbora Lisecová