Jsme česko-slovenská klenotnická společnost, zabývající se vlastní výrobou luxusních šperků. Jsme na trhu již více než 20 let a za tuto dobu jsme získali prestižní postavení nejen na našem trhu, ale i v zahraničí. Vyrábíme a prodáváme luxusní nejen diamantové šperky té nejvyšší kvality. Do naší rodiny ALO v současnnsti paří tři značky: Alo diamonds, ALOve a HALADA.

Sales Professional ALO diamonds Chodov

Láká Vás svět luxusu a diamantových šperků? Rád/a byste pracoval/a v příjemném, voňavém, kultivovaném a decentním prostředí plném nádherných třpytivých klenotů?


Co budete dělat

Ještě než se vůbec pustíte do práce se toho budete muset nejprve velmi mnoho naučit, nejen o prodeji jako takovém, ale také o špercích, drahých kamenech a diamantech samotných. Ve vzdělávání a osobním rozvoji budete pokračovat prakticky po celou dobu působení v ALO diamonds. Máme jednu z nepropracovanějších a nejkomplexnějších metodik tréninků a rozvoje se kterým se v rámci retailu v ČR a SR můžete potkat.

Vaše každodenní činnost bude prodej diamantových šperků. Budete prodávat luxusní klenoty, které se vyrábí v ČR.

Co byste měl/a mít

Především loajalitu a spolehlivost
Pozitivní a příjemný přístup ke klientům i kolegům v týmu
Ochotu učit se, pracovat na sobě a pravidelně se vzdělávat
Komunikativní znalost cizího jazyka je také výhodou
Reference od předchozího zaměstnavatele a čistý trestní rejstřík


Co můžete očekávat od nás

Nabídneme Vám možnost stát se opravdovým obchodníkem - profesionálem. Poskytneme Vám k tomu veškeré potřebné zázemí, vzdělání, nástroje - od Vás očekáváme zdravou míru ambicí a profesionální přístup.

Pokud Vás tedy láká pracovat v krásném prostředí, jste ochotný/á na sobě pracovat a máte přirozený obchodní cit, pak vězte, že čekáme právě na Vás. Ti dobří z vás si za své pracovní výkony odnesou domů více než zajímavou odměnu.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš životopis s fotografií prostřednictvím odpovědního formuláře. Těšíme se na Vás!


Informace o pozici

Společnost
ALO jewelry CZ, s.r.o.
Adresa
Praha – Chodov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Provize z prodeje, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Prodej a obchod, Account Manager, Vedoucí/manažer prodejny, Obchodní zástupce, Manažer prodejního týmu, Key Account Manager, Vedoucí úseku prodejny
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

ALO jewelry CZ, s.r.o., Andrea Mališová