ALO diamonds je značka československé klenotnické společnosti, zabývající se vlastní výrobou diamantových šperků. Na trhu působí již dvacet let a za tuto dobu získala prestižní postavení nejen na našem trhu, ale i v zahraničí.

Master data administrator

Do naší neustále se rozrůstající společnosti hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici MASTER DATA ADMINISTRÁTOR.

Co budete dělat

Vaším úkolem bude především práce v našem firemním ERP systému, do kterého budete vkládat data o našich produktech a přes tento systém tato data budete zveřejňovat na našich webových stránkách.

Naše produkty jsou diamantové šperky té nejvyšší kvality a vyrábí se v ČR. Vy budete vkládat informace o těchto produktech jako např. fotografie, cena, podrobný popis šperku atd do systému a budete tato data spravovat a aktualizovat. Přes náš systém pak následně dojde ke zveřejnění těchto informací na našem webu. Budete tedy úzce spolupracovat s kolegy z marketingu (kvůli produktovým fotografiím a popiskům produktů).

Pro koho je pozice vhodná

Hledáme především pečlivou osobu, která má smysl pro detail a pořádek, to jsou ta nejdůležitější z kritérií pro výkon na této pozici. Měl/a byste být někdo, komu dělá dobře být ponořený/á celý den v databázi/systému a pečlivě a svědomitě k sobě řadí data, informace a média. Velmi vám pomůže pokud máte předchozí prokazatelnou zkušenost na obdobné pozici spojené se správou a administrací dat.

Společnost
ALO jewelry CZ, s.r.o.
Adresa
Na Maninách 1040/14, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Plat
Plat: 22 000 – 30 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, IS/IT: Správa systémů a HW, Administrativní pracovník, Databázový specialista, Referent, Vkládání dat do počítače, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ALO jewelry CZ, s.r.o., Barbora Lisecová