Skupina WORMELEN group a.s., jeden z nejsilnějších hráčů na trhu s hračkami v České republice hledá do svého týmu novou kolegyni/kolegu.

Marketing Project Manager – Wormelen Group

Co vás čeká

Práce na projektech skupiny Wormelen:

o Klub Království hraček – kompletní řízení aktivit klíčového projektu skupiny:

  • Akvizice nových členů, retence a udržování loajality stávajících členů
  • Tvorba a exekuce celoročního plánu Klubu
  • Podíl na tvorbě klubového katalogu a klubových nabídek
  • Správa webových stránek klubu
  • Řízení a koordinace info linky Klubu

o Vedené dalších aktuálních projektů skupiny se třetími stranami
o Spolupráce s agenturami – grafická, mediální, IT
o Spolupráce s instore marketingem
o Pravidelné vyhodnocování aktivit a jejich optimalizace

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • VŠ vzdělání
  • Minimálně 2 roky praxe podmínkou
  • Organizační a komunikační schopnosti, kreativní myšlení, proaktivní přístup, důslednost
  • Týmový hráč
  • Dobrá uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • ŘP sk.B – aktivní řidič

Výhodou bude, pokud budete mít

  • Zkušenosti s tvorbou katalogů
  • Zkušenosti s on-line marketingem a správou webových stránek

Co vám můžeme nabídnout

  • Různorodou kreativní práci
  • Možnost dlouhodobého uplatnění v úspěšné firmě s českým vlastníkem
  • Flexibilní pracovní dobu, příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • Notebook, mobilní telefon, stravenky
  • Možnost práce na IČO

Společnost
ALLTOYS, spol. s r.o.
Adresa
Hráského 2231/25, Praha – Chodov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Čeština (Pokročilá)
Benefity: Dovolená 5 týdnů, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Marketing, Project Manager, Marketingová komunikace, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Wormelen Group, a.s., Jana Krčková