Přidejte se do týmu firmy, které záleží na jejích zaměstnancích! Dáme Vám šanci.

Pracovník analýz

Hledáme kolegu nebo kolegyni pro rozšíření našeho týmu specialistů analýzy procesů a produktů. Chcete využívat své zkušenosti s analýzou materiálů a dat, případně se v těchto schopnostech zdokonalit? Dáme Vám šanci!

Co je na pozici klíčové?

 • Vaším hlavním úkolem bude analyzování produktů a procesů se zaměřením na zvyšování kvality, snižování rozptylu a odstraňování neshod.
 • V rámci této činnosti budete detailně analyzovat produkty a procesy pomocí specializovaných nástrojů a přístrojů. Součástí analýzy bude i vyhodnocování dat.
 • Budete také koordinovat interní a externí měření i ve spolupráce s dodavateli.
 • K analýzám využijete metodické nástroje jako Ishikawa diagram, 5 Why, six sigma a pokročilé statistické metody jako např. ověřování hypotéz, analýzy způsobilostí, ověřování variability a stability procesu, vyhodnocování trendů.
 • S týmem kolegů z ostatních oddělení budete spolupracovat při hledání příčin nalezených chyb ve výrobě a u zákazníků. Dále s kolegy budete spolupracovat při stanovení nápravných opatření a také budete ověřovat účinnost těchto opatření.
 • Pro vaši běžnou agendu budete používat systém SAP, Excel, Outlook, Power Point, Skype a programy Minitab a Q-Das.

Co Vám pomůže?

 • Pokud nemáte žádnou praxi, požadujeme ukončené bakalářské nebo inženýrské magisterské studium technického směru a chuť se učit nové věci. Zkušenosti s analýzou dat, zkušenosti v oblasti elektrotechniky nebo pneumatiky jsou vhodným předpokladem, a v tom případě není nutné vysokoškolské vzdělání, ale stačí středoškolské.
 • Znalosti nástrojů kvality z výrobní automotive firmy Vám usnadní první kroky na této pozici, ale nejsou nutnou podmínkou.
 • Definování způsobu a plánovaného rozsahu prováděné analýzy chyb a její odsouhlasení s technickým oddělením a samostatné provedení chybové analýzy na bázi DMAIC-cyklu
 • Instruktáž budete potřebovat k nutným opatřením v rámci analýz ve spolupráci s technickým oddělením (třídění, výběr zkušebních vzorků, přestavba zařízení a strojů, provádění měření)
 • Samostatné vypracování strategií analýz a výběr vhodných analytických metod
 • Koordinace interních a externích měření a analýz, provádění měření v rámci analytických strategií a vývoj nových analytických metod a strategií za účelem efektivní analýzy

Co od nás můžete očekávat?

 • Podporu a vstřícnost našeho sehraného týmu. Na veškeré činnosti Vás zaučí zkušení kolegové.
 • Pracovní doba je pružná.
 • Naše benefity: karta Sodexo, Cafeterie Sodexo, vánoční odměna, občerstvení na pracovišti a možnost dalšího vzdělávání ve Vašem oboru.

Teď už je to na Vás!

Pokud jste dočetl/-a až sem, tak už zbývá se jen přihlásit. Pak se můžeme potkat na pohovoru. Lenka Hodková, personalistka

Informace o pozici

Společnost
Alfmeier CZ s.r.o.
Adresa
Podnikatelská 1136/16, Plzeň – Skvrňany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá), Němčina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Kvalita a kontrola jakosti, Věda a výzkum, IT analytik, IT konzultant, Matematik, Metrolog, Kontrolor, Kvalitář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.


Alfmeier CZ s.r.o., Lenka Hodková
377 306 312