Miluješ knihy? Máš hlavu plnou nápadů na zajímavé marketingové kampaně? Pracuješ nějaký ten rok v brand nebo produktovém marketingu a máš chuť se dále rozvíjet? Jsi proaktivní, pracovitá/ý a máš blízko k cílové skupině dětí a YA? Pak možná hledáme právě tebe!

Brand manager/ka dětských a young adult knih

Nabízíme:

  • zajímavou, kreativní a samostatnou práci pro největší nakladatelský dům v ČR
  • velký prostor pro seberealizaci a vlastní nápady, přátelské prostředí marketingového týmu!
  • osobní ohodnocení s významným podílem na výsledcích
  • částečně pružnou pracovní dobu, možnost práce z domova, Sick day
  • multisport karta (sportovní a relaxační aktivity)
  • Sodexo karta (stravenky v hodnotě 100,-/den)
  • 50% sleva na nákup knih z naší produkce (tištěné knihy, e-booky i audioknihy)
  • přátelské prostředí a otevřenost vůči kolegům
  • mimořádné bonusy (za doporučení kolegů, za výkony a další odměny)
  • další benefity v Cafeteria programu

Hlavní náplň práce:

  • návrh, realizace a vyhodnocování marketingových kampaní při uvádění knižních novinek na trh
  • sestavování, plnění a kontrola marketingového rozpočtu
  • rozvíjení marketingu dětských a YA značek
  • spolupráce s marketingovými a obchodními specialisty a koordinace aktivit s nimi
  • příprava POS materiálů
  • přímá komunikace s redakcemi i klíčovými autory
  • komunikace s licenčními partnery (v angličtině)
  • aktivní spolupráce na rozvoji young adult brandu Humbook

Požadujeme:

  • praxi na obdobné pozici (brand nebo produktový marketing) minimálně 3 roky
  • výtečnou znalost českého jazyka a komunikativní znalost anglického jazyka
  • orientaci v marketingových trendech a médiích, všeobecný přehled
  • pozitivní přístup ke knihám
  • asertivní osobnost s přirozenou autoritou, argumentačními a prezentačními dovednostmi
  • vysoká míra samostatnosti, „tah na bránu“ a týmový přístup
  • schopnost vést projekty a dodržovat stanovené termíny
  • vysoké pracovní nasazení
  • nástup od 1. 12. nebo dle dohody dříve

Společnost
Albatros Media
Adresa
Na Pankráci 1618/30, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Brand manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Albatros Media a.s., Tereza Srbová
720 983 973