Máte rádi příběhy? Zajímají vás novinky z různých oblastí našeho života?
Chtěli byste pracovat v přátelském kolektivu vzdělaných a milých lidí,
pro které jsou knížky hlavním koníčkem a posláním?

Hledáme do svého kolektivu novou kolegyni či kolegu!

Naše mise: Otevíráme světy příběhů a poznání. Naše knihy ve všech podobách obohacují život dětem i dospělým. Přispíváme k rozvoji jednotlivce, kultury a celé společnosti.

IT Analytik a administrátor IS

Poznáváš se?

  • Chceš se podílet na rozvoji významné nakladatelské společnosti?
  • Umíš zpracovávat business analýzy?
  • Rád navrhuješ vylepšení a optimalizace procesů?
  • Rozumíš si s informačními systémy?

Pokud ano, pak jsi to možná ty, koho hledáme na pozici IT Analytika a administrátora IS.

Neváhej, napiš nám a staň se členem našeho IT týmu v uznávané mediální společnosti!

Společnost Albatros Media rozvíjí a optimalizuje své interní informační systémy a intenzivně rozvíjí i své výrobní a obchodní aplikace. Do týmu analytiků, projekťáků, správců aplikací a informačních systémů hledáme v rámci IT týmu další členy. Oceníme zejména zaměření a zkušenosti v analytické oblasti obchodních, výrobních a e-commerce aplikací.

Práce v kolektivu IT profesionálů se zaujetím pro nové technologie a výzvy, ve stabilním a přátelském prostředí.

Kromě standardních firemních benefitů nabízíme možnosti rozvoje a seberealizace i v dalších oblastech informačních technologií. V oblastech e-commerce, revitalizace firemních procesů, při vývoji nových produktů pro knižní a mediální trh.

Nabízíme:

  • Možnost osobní seberealizace.
  • Zázemí stabilní společnosti s vedoucím postavením na trhu.
  • Možnost dalšího profesního rozvoje.
  • Příjemné prostředí u metra blízko centra Prahy.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Nápoje, ovoce a zelenina na pracovišti zdarma.
  • Kartu Sodexo (stravenky v hodnotě 100Kč).
  • 50% sleva na nákup knih z naší produkce.
  • Multisport kartu.
  • Další nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na penzijní a životní pojištění, flexipasy, apod.).
  • Nástup možný ihned.

Náplň práce:

  • Analytické práce na rozvoji business procesů společnosti.
  • Implementace nových funkcionalit v aplikacích a systémech společnosti.
  • Správa a údržba klíčových aplikací společnosti.
  • Konfigurace provozních parametrů systémů.
  • Koordinace a řízení dodavatelů.
  • Komunikace s uživateli, podpora rutinního provozu.
  • Školení koncových uživatelů a tvorba uživatelské dokumentace.
  • Podílení se na ostatních strategických rozvojových projektech společnosti v oblasti IT.

Očekáváme:

  • Nejméně dvouletou praxi v oboru.
  • Zkušenosti s údržbou a správou informačních systémů.
  • Analytické schopnosti.
  • Znalost Helios Green je výhodou.
  • Ochotu komunikovat s uživateli, školit, vysvětlovat.
  • Znalost anglického jazyka (minimálně na úrovni porozumění odborných výrazů a čtení odborné literatury).
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič.
  • Čistý trestní rejstřík.
  • Odpovědnost, samostatnost, flexibilitu.

    Společnost
    Albatros Media
    Adresa
    Na Pankráci 1618/30, Praha – Nusle
    Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
    Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
    Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
    Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, Správce operačních systémů a sítí
    Typ pracovního poměru
    Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
    Typ smluvního vztahu
    Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
    Zadavatel: Zaměstnavatel

    Albatros Media a.s., Tereza Srbová
    720 983 973