V Inovační divizi Albatros Media hledáme, stavíme a provozujeme nové produkty a služby spojené s naším hlavním byznysem - knižním vydavatelstvím. Zkoumáme tvorbu a konzumaci obsahu pro zábavu i vzdělávání. Řešíme potřeby, které uspokojuje tištěná kniha a hledáme inovace, které by mohly stejné potřeby uspokojovat jinak a lépe. Nenechte se zmást, knihy milujeme a nemáme ambici je nahradit, pro mnoho situací jsou téměř dokonalým médiem. Ale věříme, že jsou situace, ve kterých může být vhodnější s obsahem pracovat i v jiných formách, v nových souvislostech. Za poslední rok jsme na trh uvedli tři nové projekty - Pointa, Booko nebo Storki, a pracujeme na dalších. Zároveň učíme celou firmu myslet proinovačně a pracujeme na interních vylepšeních.

Innovation Lead - Albatros Media Inovace

Co u nás dělá Innovation Lead?

Innovation Lead se účastní inovačních projektů jako člen nebo projekty sám vede. Kromě účasti na všech fázích projektu (výzkum, ideace, prototypování, testování, implementace) je v týmu hlavním odborníkem na průběh celého inovačního procesu. Zajišťuje dodržování zvolené metodologie, jeho starostí je systematický a organizovaný průběh projektu. V jednotlivých fázích vybírá vhodné metody a dohlíží na jejich správné využívání, hlídá formální stránku jejich výstupů.

Jaká je náplň a hlavní oblasti zodpovědností?

  • Realizace inovačních projektů - jako vedoucí nebo člen projektového týmu se účastní všech fází inovačního projektu a zodpovídá za jejich co nejlepší průběh.
  • Optimalizace inovačních procesů - je garantem inovačního procesu a na základě zkušeností pracuje na jeho neustále optimalizaci tak, aby přinášel v jednotlivých projektech co nejlepší výsledky.
  • Produktový vývoj a design - jako člen projektového týmu se podílí na formování vlastností, funkcí, propozice produktu. Pomáhá definovat cílové byznys modely, procesy, cílové skupiny i marketingové strategie. Spoluvytváří konečnou podobu toho nejlepšího možného produktu.

Koho hledáme? Máte-li zájem se k nám přidat, očekáváme u Vás:

  • Aktivní zkušenost z účasti na inovačních projektech, ideálně z jejich vedení.
  • Víte, co je to Human Centered Design a že základem úspěšného produktu je pochopení potřeb uživatele.
  • Vytváření zcela nových řešení, produktů i služeb vás naplňuje a baví.
  • Jste kreativní a zároveň systematický/á.
  • Máte rád/a lidi, umíte skvěle komunikovat, nebojíte se prezentovat své myšlenky, ale umíte i naslouchat.
  • Umíte vést projektové týmy, máte alespoň základní znalosti projektového managementu.
  • Čtete a komunikujete bez problémů česky i anglicky.
  • Jste samostatný/á, zodpovědný/á, proaktivní a dotahujete věci do konce.

Proč by Vás měla nabídka zaujmout? Protože Vám nabízíme…

  • Zajímavou a smysluplnou práci pro největší český nakladatelský dům s téměř sedmdesátiletou tradicí, ovlivňující generace čtenářů a čtenářek
  • Práci v atraktivním oboru, který spojuje literaturu a moderní technologie
  • Prostor pro seberealizaci, možnost podílet se na formování budoucí podoby společnosti a celého knižního trhu
  • Příjemné pracovní prostředí v Praze 4 v blízkosti Vyšehradu
  • Osobní ohodnocení s podílem na výsledcích společnosti
  • Dynamické, neformální a přátelské prostředí
  • Nadstandardní firemní benefity - 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, možnost homeoffice, sick days, stravenková karta Sodexo, nápoje, ovoce a zelenina na pracovišti zdarma, příspěvek na sport, jazykové vzdělávání a další

Společnost
Albatros Media
Adresa
Na Pankráci 1618/30, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Marketing, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Product Manager, Project Manager, Project Administrator
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Albatros Media a.s., Tereza Srbová
720 983 973