Kdo jsme?

Palmknihy - eReading s.r.o. jsou největší a nejvýznamnější firmou zabývající se prodejem a distribucí e-knih v České republice. Čtenářům a čtenářkám prodáváme e-knihy na našich webech www.palmknihy.cz a www.ereading.cz, zajišťujeme výpůjčky e-knih ve stovkách veřejných knihoven a jako distributor dodáváme e-knihy k prodeji na webech mnoha partnerů, mezi největší patří společnosti Alza nebo O2. Jsme součástí mediální skupiny Albatros Media, která je největším vydavatelem knih v ČR.

Výkonný ředitel/ Výkonná ředitelka Palmknihy-eReading

Koho hledáme?

Pro Palmknihy – eReading s.r.o. hledáme Výkonného ředitele / Výkonnou ředitelku, který bude plně zodpovídat za provoz a dlouhodobý rozvoj firmy.

Co Vám nabídneme?

  • Zajímavou a smysluplnou práci pro největší český nakladatelský dům s téměř sedmdesátiletou tradicí, ovlivňující generace čtenářů a čtenářek
  • Práci v atraktivním oboru, který spojuje literaturu a moderní technologie
  • Prostor pro seberealizaci, možnost podílet se na formování budoucí podoby společnosti a celého e-knižního trhu
  • Příjemné pracovní prostředí v Praze 4 v blízkosti Vyšehradu
  • Osobní ohodnocení s podílem na výsledcích společnosti
  • Dynamické, neformální a přátelské prostředí
  • Nadstandardní firemní benefity - 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, možnost homeoffice, sick days, stravenková karta Sodexo, nápoje, ovoce a zelenina na pracovišti zdarma, příspěvek na sport, jazykové vzdělávání a další

Co budete dělat a co bude Vaší zodpovědností?

  • Každodenní řízení a kontrola společnosti
  • Vedení a motivace týmu, optimalizace organizační struktury a rolí členů týmu
  • Příprava strategie a byznys plánů, průběžné vyhodnocování výkonu společnosti, reporting
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí, vedení obchodních jednání, budování vztahů s partnery, dodavateli i zákazníky
  • Rozšiřování nabídky e-knih, intenzivní spolupráce s dodavateli
  • Plánování a exekuce brandové a marketingové strategie, vyhledávání a využívání nových marketingových příležitostí a partnerství
  • Kontinuální vylepšování zážitku koncových zákazníků, např. optimalizací podoby a funkčnosti webů a aplikací
  • Realizace interních projektů, odpovědnost za termíny a rozpočty

Co od Vás očekáváme?

  • Máte zkušenost s řízením týmu, umíte jej nadchnout a motivovat, jste přirozeným lídrem, pomáháte lidem okolo sebe s jejich rozvojem
  • Umíte skvěle komunikovat, nebojíte se prezentovat své myšlenky, ale dokážete i naslouchat
  • Máte zkušenosti s přípravou rozpočtů a byznys plánů
  • Máte zkušenosti s provozem e-commerce projektu nebo služby
  • Máte zkušenosti s řízením projektů a máte velmi dobré organizační dovednosti
  • Jste samostatný/á, zodpovědný/á, proaktivní a dotahujete věci do konce
  • Rádi čtete a nakupujete knihy. Velkou výhodou je znalost českého knižního trhu a případná praxe z firmy působící na knižním trhu

Společnost
Albatros Media
Adresa
Na Pankráci 1618/30, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Vydavatelství, tisk a polygrafie
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Albatros Media a.s., Tereza Srbová
720 983 973