Máte rádi příběhy? Zajímají vás novinky z různých oblastí našeho života?
Chtěli byste pracovat v přátelském kolektivu vzdělaných a milých lidí,
pro které jsou knížky hlavním koníčkem a posláním?

Hledáme do svého kolektivu novou kolegyni či kolegu!

Naše mise: Otevíráme světy příběhů a poznání. Naše knihy ve všech podobách obohacují život dětem i dospělým. Přispíváme k rozvoji jednotlivce, kultury a celé společnosti.

IT Data & Business Analytik

Společnost Albatros Media a.s. vybudovala v posledních letech řadu moderních e-commerce aplikací s datovou návazností na IS společnosti. Rozvíjíme technické aktivity v oblastech datové výměny při zpracování produkčních dat, reportingu, zavádění prvků AI a zpracování dat věnujeme zvýšenou pozornost. Využíváme nástroje pro vyhodnocování dat na platformách MS SQL, OLAP Services, Reporting Services a Power BI.

Hledáme do IT týmu kolegu na pracovní pozici IT Data & Business Analytik. Nabízíme práci v kolektivu IT profesionálů se zaujetím pro nové technologie a výzvy, ve stabilním a přátelském prostředí.

Kromě standardních firemních benefitů nabízíme možnosti rozvoje a seberealizace i v dalších oblastec informačních technologií. V oblastech BI, e-commerce, revitalizace firemních procesů, při vývoji nových produktů pro knižní a mediální trh.

Nabízíme:

  • Možnost osobní seberealizace
  • Zázemí stabilní společnosti s vedoucím postavením na trhu
  • Možnost dalšího profesního rozvoje
  • Příjemné prostředí u metra blízko centra Prahy
  • 5 týdnů dovolené a další firemní benefity
  • Nástup možný ihned

Náplň práce:

  • Spolupráce na vedení rozvojových a strategických projektů společnosti.
  • Analýza kvalit dat a zajištění konzistentnosti, řízení a odpovědnost za nápravu zjištěných transakčních chyb, péče o zpracování dat
  • Aktivní řešení chyb v datových zpracováních.
  • Odpovědnost za kvalitu a konzistentnost firemních dat v IS společnosti, za jejich bezchybné denní zpracování a využívání.
  • Zpracování požadavků firmy na podporu firemních a zákaznických procesů, transformace do vývojových požadavků a technických zadání, sledování a řízení zpracování těchto požadavků.
  • Péče o technickou údržbu a rozvoj projektu BI ve smyslu koordinace technických aktivit s dodavatelem
  • Průběžná optimalizace procedur zpracování dat společnosti a snížení četnosti datových nekonzistencí

Očekáváme:

  • Vzdělání v oboru – IT, technické směry výhodou
  • Nejméně dvouletá praxe v oboru
  • Koncepční a analytické schopnosti
  • SQL, administrace a údržba SQL serverů, Power BI
  • Ochota učit se nové věci a dále se rozvíjet, energičnost, cílevědomost, zvídavost, schopnost projevovat vlastní názor, obhajovat ho a zároveň naslouchat
  • Orientace na klienta – zadavatele projektu, schopnost konstruktivní komunikace a týmové spolupráce
  • Znalost anglického jazyka - mírně pokročilý (B2)
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
  • Čistý trestní rejstřík
  • Odpovědnost, samostatnost, flexibilita

Společnost
Albatros Media
Adresa
Na Pankráci 1618/30, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, Správce operačních systémů a sítí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Albatros Media a.s., Tereza Srbová
720 983 973