Společnost Albatros Media a.s. vyhlásila a spustila dlouhodobý projektový program Logistika 2.0, jehož hlavním účelem je potřeba významného navýšení expediční kapacity současného skladu tak, aby byla podpořen očekávaný vývoj obchodní strategie až do roku 2025. V rámci programu jsou pořizovány nové řídící systémy skladů, dopravníkové technologie, automatizační prvky a skladové aplikace. Zároveň je významným způsobem měněna struktura a efektivita skladových procesů.
Do týmu IT, který projektuje a koordinuje realizaci těchto změn hledáme kolegu pro oblast logistiky s výraznou odborností pro implementaci a správu logistických procesů a jejich řídících systémů (WMS, ERP). Práce v kolektivu IT profesionálů se zaujetím pro nové technologie a výzvy, ve stabilním a přátelském prostředí.
Kromě standardních firemních benefitů nabízíme možnosti rozvoje a seberealizace i v dalších oblastech informačních technologií. V oblastech e-commerce, revitalizace firemních procesů, při vývoji nových produktů pro knižní a mediální trh.

IT analytik a správce IS

Nabízíme:

- Možnost osobní seberealizace

- Zázemí stabilní společnosti s vedoucím postavením na trhu

- Možnost dalšího profesního rozvoje

- Příjemné prostředí u metra blízko centra Prahy

- 5 týdnů dovolené a další firemní benefity

- Nástup možný ihned

Náplň práce:

- Odpovědnost za implementaci nových technologií a logistických procesů z pohledu IT systémů

- Analytické práce na rozvoji a výstavbě logistiky

- Správa a údržba aplikací a řídících systémů logistiky (WMS, ERP, skladové aplikace)

- Konfigurace provozních parametrů systémů

- Koordinace a řízení dodavatelů

- Zpracování a vyhodnocování logistických dat z provozu, návrhy optimalizací

- Komunikace s uživateli, podpora rutinního provozu

- Školení koncových uživatelů a tvorba uživatelské dokumentace

- Podíl na ostatních strategických rozvojových projektech společnosti v oblasti IT

Očekáváme:

- Zkušenost v oblasti péče o firemní informační systémy

- Analytický způsob přístupu k řešení

- Pozitivní vztah k technice, technologiím

- Ideálně zkušenost s logistickými procesy či systémy řízení logistiky

- Chuť vymýšlet, tvořit, optimalizovat

Společnost
Albatros Media
Adresa
Na Pankráci 1618/30, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 65 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, SW architekt, IT konzultant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel