AIR PRODUCTS spol. s r.o.

Jsme Air Products, globální lídr ve výrobě průmyslových, speciálních a medicinálních plynů. Naše centrála sídlí v Pensylvánii, USA. Na trhu jsme déle než 80 let a v České republice zanedlouho oslavíme 30leté výročí. Zaměstnáváme více než 19 000 lidí v 50 zemích světa. Poskytuje technické plyny, související zařízení a odborné poradenství zákazníkům v desítkách průmyslových odvětví, jako např. rafinerie, strojírenství, elektronika, zpracování kovů, potravinářství, chemický a automobilový průmysl.

Jak se nám daří?

Jsme světovou jedničkou ve výrobě zeleného vodíku
Máme více než 19 000 zaměstnanců po celém světě
Na trhu působíme již 80 let

Proč k nám?

Jsme rovněž předním světovým dodavatelem technologií a vybavení pro LNG - zkapalněný zemní plyn. Naše společnost dosáhla ve fiskálním roce 2020 celosvětových tržeb v hodnotě 8,9 miliardy dolarů USD  a současná tržní kapitalizace je přibližně 60 miliard USD. V Air Products klademe maximální důraz na bezpečnost, udržitelný rozvoj a inovativní řešení. Pomáháme našim zákazníkům vylepšovat procesy a technologie s cílem zvýšit produktivitu, zkvalitnit produkci a minimalizovat spotřebu energie a tvorbu emisí. 

Důkazem toho, že se nám daří naplňovat poslání udržitelného rozvoje je ocenění ve formě zlaté medaile EcoVadis 2020 za aktivity společenské odpovědnosti od nadnárodní ratingové agentury. Jsme hrdí na to, že jsme již třetím rokem v řadě držiteli tohoto významného ocenění za výsledky v ochraně a zlepšování životního prostředí, pracovních podmínek a vztahů s obchodními partnery.

Jak pracujeme?

Projektový inženýr

Projektový inženýr

Projektový inženýr v Air Products zpracovává technické podklady pro projekty a zakázky. Zastřešuje koordinaci akcí od menších instalací po komplexní technologické projekty. Komunikuje se zákazníky a dodavateli v rámci hledání optimálního řešení. Zodpovídá za termíny a finanční náročnost projektů.

Operátor - ASU/ Obsluha plnicí stanice

Operátor - ASU/ Obsluha plnicí stanice

Náš operátor zajišťuje bezpečný a spolehlivý provoz na vysokokapacitní vzduchové separační jednotce (ASU) či plnicího zařízení v těchto lokalitách: Brno, Děčín, Litvínov, Teplice. Provádí preventivní a opravnou údržbu, řeší technické problémy. V plnicích stanicích také plní lahve plynem.

Program pro absolventy

Program pro absolventy

Náš evropský program pro absolventy je strategickou investicí. Hledáme inovátory a budoucí lídry, kterým pomůžeme v cestě na špici v oboru. Připojte se k nám a od prvního dne budete pracovat na náročných a zajímavých úkolech. Poskytneme vám ideální prostředí pro růst a rozvoj.

Video

Koho hledáme?

26. listopadu
Možnost občasné práce z domova
  AIR PRODUCTS spol. s r.o.
  Litvínov – Záluží
26. listopadu

26. listopadu
Možnost občasné práce z domova
  AIR PRODUCTS spol. s r.o.
  Brno – Slatina + 1 další lokalita
26. listopadu

24. listopadu
  AIR PRODUCTS spol. s r.o.
  Děčín – Děčín V-Rozbělesy
24. listopadu

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.