Agnostix je technologická společnost zaměřená na dodávky IT projektů a jejich jednotlivých částí. Pracujeme pro společnosti z řad bank, pojišťoven, telco operátorů a průmyslových podniků. Mezi naše klienty patří například Česká spořitelna, ČSOB, ČMSS, Moneta Money Bank, Foxconn, T-Mobile a další. Pečlivě si ale vybíráme jaké projekty a jaké pozice chceme dodávat. Jde nám o to, aby práce, kterou nabízíme byla užitečná a inspirativní jak pro zaměstnance tak pro klienty. Poskytujeme motivující a transparentní mzdové ohodnocení a také speciální bonusový program pro dlouhodobou spolupráci. O všechny naše klienty a zaměstnance se pečlivě staráme a chceme aby s námi zůstali napořád.

BE Spring, FE React nebo Angular...pro šikovné vývojáře

Covid už přestává být strašákem a tak opět posilujeme teamy na projektech. Pro zajímavé, nové projekty hledáme BE a FE vývojáře, kteří si prošli vývojem na Springu anebo Reactu / Angularu. Projekty jsou zejména z oblasti bankovnictví a utilit. Některé projekty máme na pár měsíců, jiné na několik let, takže nás zajímá dlouhodobá i krátkodobá spolupráce.

Všechny projekty mají společné:
- jsou nové, bez zátěže stávajícím kódem/artefakty
- nutné zkušenosti alespoň 2 roky se Springem, anebo Reactem/Angularem. Možné i jako fullstack, není však nutnost.
- schopný a pohodový team
- možnost seberealizace s velkou mírou volnosti a odpovědnosti
- agilní organizace práce
- hledáme technologickou zkušenost, ale taky schopnost systematicky a odpovědně pracovat na zadaných úkolech, dobré logické myšlení a proklientský přístup
- postačí střední znalost angličtiny.

Baví nás náročné projekty, o kterých jsme přesvědčeni, že jsou technologicky zajímavé a zároveň přínosné pro podnikání našich zákazníků. Záleží nám na tom aby naše práce byla odvedena kvalitně a poctivě, dodané systémy spolehlivé a robustní.

Neřešíme zda agile nebo waterfall, řešíme kvalitu zadání, smysluplnost práce, dobrý tým. Budete součástí týmu nadšenců :-) kteří mají rádi svou práci. Máme výborné, transparentní odměňování a férové podmínky spolupráce. Poskytujeme prostor pro vlastní iniciativu a skvělé zázemí pro ty, kteří chtějí IT dělat správně.


Informace o pozici

Společnost
Agnostix, s.r.o.
Adresa
Hybernská 1009/24, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 130 000 – 152 000 Kč / měsíc
Benefity: Provize z prodeje, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, SW architekt, Programátor, Java vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Agnostix, s.r.o., Mário Mitas
724 332 750