Agnostix je technologická společnost zaměřená na dodávky IT projektů a jejich jednotlivých částí. Pracujeme pro společnosti z řad bank, pojišťoven, telco operátorů a průmyslových podniků. Mezi naše klienty patří například Česká spořitelna, ČSOB, ČMSS, Moneta Money Bank, Foxconn, T-Mobile a další. Pečlivě si ale vybíráme jaké projekty a jaké pozice chceme dodávat. Jde nám o to, aby práce, kterou nabízíme byla užitečná a inspirativní jak pro zaměstnance tak pro klienty. Poskytujeme motivující a transparentní mzdové ohodnocení a také speciální bonusový program pro dlouhodobou spolupráci. O všechny naše klienty a zaměstnance se pečlivě staráme a chceme aby s námi zůstali napořád.

IT analytik pro nový IoT projekt

Baví nás náročné projekty, o kterých jsme přesvědčeni, že jsou technologicky zajímavé a zároveň přínosné pro podnikání našich zákazníků.

Pro dlouhodobý projekt jedné z největších implementací IoT v ČR hledáme zkušené IT analytiky. Cílem projektu bude dodat aplikaci na ovládání a vizualizaci sítí čidel a chytrých zařízení, jejichž stav se sleduje a analyzuje. Uživatel bude vidět nejen agregované informace, jako např. aktuální odběr nebo produkci elektřiny, semafory s účinností a podobně ale může jít do vybraného detailu, např. budovy, místnosti a konkrétního čidla, dle dostupných mapových a jiných navigačních podkladů.

IT analytici budou pracovat hlavně s výstupy business analýzy doprovázené návrhem UI. Jako výstupy se očekávájí funkční a technická analýza a design, který bude sloužit jako vstup pro vývoj. Součástí analýz budou i návrhy API. Pracuje se v agilním týmu čítajícím cca 10 lidí.

Hledáme IT analytiky, kteří:

- Mohou na projekt nastoupit v průběhu ledna,
- pracovali na obdobné analytické pozici alespoň 3 roky,
- mají zkušenost s IT analýzou větších řešení, ideálně na straně dodavatele,
- mají rutinní zkušenost s EA a UML,
- dotáhnou analýzu až po úroveň detailního technického designu a rozumí si dobře s vývojáři,
- zvládají samostatnou práci s větší odpovědností,
- sednou občas k počítači i večer, ne protože musí, ale protože se technologiemi a svou prací baví.

Potěší nás přirozený zájem dodat maximálně kvalitní výstup (i za občas těžkých podmínek) a schopnost samostatně fungovat bez detailního úkolování.

Budete v týmu nadšenců :-) kteří mají rádi svou práci. Máme motivující a transparentní odměňování. Poskytujeme prostor pro vlastní iniciativu a skvělé zázemí pro ty, kteří chtějí IT dělat správně.


Informace o pozici

Společnost
Agnostix, s.r.o.
Adresa
Hybernská 1009/24, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 115 000 – 152 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, SW architekt
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Agnostix, s.r.o., Mário Mitas
724 332 750