Agnostix je technologická společnost zaměřená na dodávky IT projektů a jejich jednotlivých částí. Pracujeme pro společnosti z řad bank, pojišťoven, telco operátorů a průmyslových podniků. Mezi naše klienty patří například Česká spořitelna, ČSOB, ČMSS, Moneta Money Bank, Foxconn, T-Mobile a další. Pečlivě si ale vybíráme jaké projekty a jaké pozice chceme dodávat. Jde nám o to, aby práce, kterou nabízíme byla užitečná a inspirativní jak pro zaměstnance tak pro klienty. Poskytujeme motivující a transparentní mzdové ohodnocení a také speciální bonusový program pro dlouhodobou spolupráci. O všechny naše klienty a zaměstnance se pečlivě staráme a chceme aby s námi zůstali napořád.

=>Test lead & nadšení pro kvalitní dodávku<=

Baví nás náročné projekty, o kterých jsme přesvědčeni, že jsou technologicky zajímavé a zároveň přínosné pro podnikání našich zákazníků. Záleží nám na tom aby naše práce byla odvedena kvalitně a dodané systémy spolehlivé a robustní. Neřešíme zda agile nebo waterfall, řešíme kvalitu zadání, smysluplnost práce, dobrý tým.


Pro projekt u našeho zákazníka (pojišťovna) hledáme test managera. Buduje se nový a rozsáhlý systém. Pro pojišťovnu je to důležitý projekt, věnuje mu tedy náležitou péči. V tomto projektu bude důležité zvládnout integrační komplexitu projektu, ne řizení velkého počtu lidí. Praxe alespoň jeden rok na pozici test lead anebo test manager je nutná. Vaší odpovědností bude hlavně:

- navrhnout testovací strategii a harmonogram testů

- řídit průběh testovací analýzy, přípravy testovacích dat a koordinovat exekuci testů

- pravidelně reportovat stav kvality dodávky, navrhovat projektovému manažerovi řešení vzniklých komplikací dle situace

Budete v týmu nadšenců :-) kteří mají rádi svou práci. Máme motivující a transparentní odměňování. Poskytujeme prostor pro vlastní iniciativu a skvělé zázemí pro ty, kteří chtějí IT dělat správně.


Informace o pozici

Společnost
Agnostix, s.r.o.
Adresa
Hybernská 1009/24, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 75 000 – 110 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Agnostix, s.r.o., Mário Mitas
724 332 750