Agnostix je technologická společnost zaměřená na dodávky IT projektů a jejich jednotlivých částí. Pracujeme pro společnosti z řad bank, pojišťoven, telco operátorů a průmyslových podniků. Mezi naše klienty patří například Česká spořitelna, ČSOB, ČMSS, Moneta Money Bank, Foxconn, T-Mobile a další. Pečlivě si ale vybíráme jaké projekty a jaké pozice chceme dodávat. Jde nám o to, aby práce, kterou nabízíme byla užitečná a inspirativní jak pro zaměstnance tak pro klienty. Poskytujeme motivující a transparentní mzdové ohodnocení a také speciální bonusový program pro dlouhodobou spolupráci. O všechny naše klienty a zaměstnance se pečlivě staráme a chceme aby s námi zůstali napořád.

React vývojář pro zahraniční startup v Praze

=+=+=+=+=+=+=+
STARTUP CALLING

Hledáme šikovné React vývojáře do amerického startupu se sídlem v Praze. Pět let úspěšně fungující společnost dnes v ČR zaměstnává kolem 80 lidí a neustále roste. Vyvíjí vlastní řešení určené pro korporátní klienty, které umožňuje postavit prezentační a procesní vrstvu nad stávajícími legacy aplikacemi a koncovým uživatelům rychle a efektivně zpřístupnit potřebné informace, zejména na mobilních zařízeních.

Na této nabídce se nám nejvíce líbí
- dlouhodobá jasná vize rozvoje produktů a tedy i smysluplnost práce
- velice schopný a pohodový team
- kooperativní a inspirativní pracovní prostředí se Silicon Valley duchem
- vynikající mzda a další benefity
- možnost nákupu zaměstnaneckých akcií, kterých hodnota poroste spolu se společností

Hledáme JavaScript vývojáře, s alespoň roční zkušeností s ES6+, React/Redux. Je nutná střední znalost angličtiny - tým je český, ale čas od času je nutné něco vyřídit i s kolegy v USA.
Zajímá nás sice technologická znalost ale zeména schopnost systematicky a odpovědně pracovat na zadaných úkolech, dobré logické myšlení a ochota učit se nové věci.


Informace o pozici

Společnost
Agnostix, s.r.o.
Adresa
Hybernská 1009/24, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 121 000 – 175 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, SW architekt, IT konzultant, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Agnostix, s.r.o., Mário Mitas
724 332 750